Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 evesen mar tenyleg lekestem...

16 evesen mar tenyleg lekestem errol?

Figyelt kérdés
Miota elek enekelek.Zongoraztam 3 evig,es kisebb koromban rengeteg versenyre jartam es majdnem mindet megnyertem (nem dicsekvesbol tenyleg igy tortent) Versekkel leptem fel,aztan zongoraval majd enekkel.Szorcsik Viki elott is felleptem es egyutt meginterjuztak de ez mar regen volt. De kb 3 eve semmit nem csinalok mert teljesen elment az onbizalmam.Nagyon felek attol hogy beegek,vagy koppanok vagy kinevetnek....szoval onbizalomhianyos lettem.Egyik nap azt mondta a tesitanarom,vagyis inkabb bebufogte hogy ennyi idosen mar hagyjam.Meg hogy mar elkestem ezzel.Annyira szeretnek pl szinesz is lenni es ugyerzem van tehetsegem is hozza de az onbizalmam nulla...semmi. Emiatt nem merek semmit csinalni es nagyon felek hogy ezzel el is szurom az eletem.Mit csinaljak ?????
2012. nov. 30. 18:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Lany vagyok :) ezt kihagytam...
2012. nov. 30. 18:33
 2/8 anonim ***** válasza:
hát a zongorázásról... Ha most elkezdenél teljes erőből zongorázni (ha állításod szerint annyira jó vagy) akkor a jövő tanévi konzis felvételit megpróbálhatod,de akkor osztályt kell ismételned...
2012. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A zongora mar nem igazan erdekel.inkabb a szineszet es az enekles....
2012. nov. 30. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:

"az onbizalmam nulla...semmi. Emiatt nem merek semmit csinálni es nagyon felek hogy ezzel el is szurom az életem."......

Igen, így igen. Nem így kell. Még nem a szereplés kell.. A színi hallgatók 2 évig nem léphetnek fel sehol, utána is csak óvatosan. A hang-beszéd-mozgás képzés egy folyamat, amit nem szabad túl gyorsan "kijátszani".

Ha van annyi akarat és erő benned, hogy egy szorgalmas kitartó képzéssel folytasd az utad: akkor ~10 év múlva színpadon találod magad. Nem késtél le semmiről.

Ének jó, tanártól tanulj. A zongorát folytasd, és jó lenne gitárt is tanulnod. Az ++ pontokat jelent a felvételin, ha kíséred az énekedet!! Mozgást is kell képezni és színjátszóba is járj, ahol jó a rendező és a csapat. Jó tanárok kellenek, és kitartó szorgalom. Ahogy a sportolók is megbetegednének, ha egy jó edző nem fokozatosan fejlesztené őket. Ez a KÉPESSÉGfejlesztés lassú, nagy kitartást, szorgalmat igénylő folyamat.

És közben az önbizalmad magától nő, mert érzed, ha lassan is, de haladsz az utadon.

2012. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs penzunk tanarra.Meg egy nirmalis gitart se tudnanl megvenni pedig gondoltam mar ra.Nagyon rossz ez.Nem akarom majd hogy 80 evesen azon gondolkodjak mennyi mindent elerhettem volna. Nem akarom elpazarolni az eletem :)

Kb ket honapig jartam enektanaehoz de az nem kepzett jol,meg bunko is volt.Olyan igazi enektanat kene de allitolag havi 20 at elkernek.Annyit meg nem tudnak anyuek ki fizetni.

2012. nov. 30. 19:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesirasert telefonrol vagyok :)
2012. nov. 30. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:

a zeneiskolába kell járni ének- gitár-zongora.

elérhető helyen van? ott félév annyi, mint magántanárnál 1 hó.

2012. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De gitarra nincs felveteli.Megkerdeztuk dugig van.Oda jartam 3 evig zongorazni
2012. nov. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!