Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Szerintem nagyon nem.

Figyelt kérdés
Egyik fiú (!) osztálytársam folyamatosan kihisztizi magának a jobb jegyet. Nyolcadikosok vagyunk, tehát nem lehet arra fogni, hogy 'még kicsi'. Többször volt már, hogy például röpdolgozatnál 3 pont hiányzott neki az ötöshöz (ami röpinél soknak számít), nekem meg 1. Drágalátos fiú (!!!) osztálytársam sírni kezdett, mint egy óvodás, térden csúszott a tanár előtt, az pedig megadta neki a jobb jegyet, azaz 3 pontot csak úgy "hozzászámolt". Erre fel engem elzavartak, hogy mégis mit akarok, hiszen 1 pont még hiányzik... Ráadásul ez nem egyszeri eset volt, nagyon sokszor előfordult már ilyesmi. Megesett, hogy témazárónál is megadták neki az eggyel jobb jegyet, másnak, akinek pedig ugyanennyi pontja volt, annak nem. Az illetőnek ezen múlott volna az év végi jegye, a szóban forgó srác meg egyszerűen zokogni kezdett, és hirtelen ötös lett a dolgozata... Szerintetek ez rendben van így? Szerintem nagyon nem...

2012. nov. 27. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs rendben, de most innen akkor mit csináljunk vele?:S Próbálj meg talán beszélni ővele is, meg a tanárok lelkére is megpróbálhatsz hatni. Remélem, többet nem fordul elő ilyen kivételezés.
2012. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon. Lehet, hogy gazdagok vagy valamiért protekciója van. Valami oka biztos van rá a tanárnak. Vagy csak "jó pasi" és ezért.


Azt nem javaslom, hogy panaszkodj a tanárnál vagy főleg ne az igazgatónál, mert azzal magadra haragítod a tanárt, és az sosem jó, főleg így a középiskolai felvételi előtt.

2012. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltunk már beszélni a sráccal, de mindig visszaszól. A tanároknak félünk szólni, ugyanis ő amolyan "kiskedvenc", és különben sem tudom, hogy hozhatnánk fel a témát.
2012. nov. 27. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
de amugy ő fogja megszivni ha sza*r tanuló és mégis jó jegyet kap csak magát csapja be
2012. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Re: #4

Meg a szüleit..

2012. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális, nem normális, eléri amit akar.
2012. nov. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hülye ez a gyerek
2012. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!