Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom kimutatni az érzelme...

Nem tudom kimutatni az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Valami miatt így alakul ki nálam, sok haverom poénból pszichopatának nevez. Az a baj, hogy mivel valami miatt érzelmi szinten nem tudok megnyílni, ezért az életem során még egy igazi barátom sem volt, csak számtalan haver. Szüleimmel is csak felszínes témákról beszélgetek. Barátnőm sem volt még soha, pedig lett volna rá már bőven lehetőség, de valahogy sosem tudtam kibontakozni valakinek.

Tudnátok segíteni?


2012. nov. 27. 16:25
 1/2 A kérdező kommentje:
21/f
2012. nov. 27. 16:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Drasztikus változásoknak kell alávetned magadat!

Nincs kifogás! Nincs indok! ha változtatni akarsz, akkor előbb magadba döntsd el! és majd ha készen állsz 180 fokos fordulatot venni, akkor majd írj privátot! Sok sikert!

2012. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!