Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet beosztani az...

Hogyan lehet beosztani az időt /főzés takarítás mosás stb. /?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom úgy beosztani az időmet hogy minden rendben legyen otthon.! Vannak olyan napok hogy csak a főzéssel tudok foglalkozni és mire többi dologra rászánnám magam addigra nincs energiám.Az utóbbi napokba nagyon sok kávét iszok hogy tudjak bármit csinálni. És még így is nehéz. A párom szerint egy kis serkentő szert kellene szednem hogy ki tudjam takarítani az egész lakást :)!Ezt viccnek szánta ezt a kijelentést, de viccet félretéve sajnos nem igazán hiszi el hogy mire végzek az egyik munkával addigra már hulla fáradt vagyok.És ilyenkor mindig tesz valami megjegyzést ! Azt hiszi hogy a házimunka egy sétagalopp! Ezért kérek tanácsot, arra kérdésre, hogy hogyan lehet beosztani az időt!

2012. nov. 20. 12:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Először is azért írtam privát üzenetbe mert ez volt a privát véleményem ! Párom szokott segíteni nekem a a takarításban. Ez csak élcelődésnek szánta és nem kritikának.Elismerem igazad van az időbeosztással kapcsolatban.De mégis valahogy nekem egy kicsit nehezen megy nem, azért mert lusta vagyok egyáltalán nem, meg nem is hagyom el magam. De vannak olyan napok hogy eléggé fáradékony vagyok így csak egy dolgot tudok csinálni mert hamar elfáradok. De az is lehet hogy az akarat erőmmel van a gond kitudja. Az állás keresés is sok időmet vesz el néha,de nem mindig. Nagyon ügyes vagy hogy így betudod osztani az idődet. Megfogadom a tanácsodat. És remélem sikerül nekem is úgy beosztani az időmet hogy mindenre jusson idő.
2012. nov. 21. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!