Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek mondhatnám el a problémá...

Kinek mondhatnám el a problémáimat, és hogy milyen gondjaim vannak?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,de ha lennének sem merném elmondani nekik,mert annyira sok van,és mindegyik szinte megoldhatatlan.Meg amúgy is olyan kilátástalan,és reménytelen minden:(

2012. nov. 19. 13:38
 1/8 anonim válasza:
nekem :) én szivesen segítek vagy hallgatok ha arra van szükség : ) hány éves vagy, milyen nemű ?
2012. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem nyugodtan ,szívesen meghallgatlak.
2012. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 niltwill ***** válasza:
Nekem is vannak - megoldhatatlannak hitt - gondjaim, szóval próbáljunk meg megoldást találni rá együtt. Téged mi bánt a legjobban? Legyél kicsit részletesebb, vagy írj privát üzenetben, ha itt nem akarsz. Az én jövőm is reménytelen és nekem sincsenek barátaim. De ezt mondjuk meg is tudom érteni a mai világban, amikor egyre kevesebb értelmes ember van. Én jobban tudok (pontosabban: akarnék) érintkezni az öregebbekkel mint a fiatalokkal, pedig - az írás idejében - 18 éves vagyok...
2012. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Írd le ide nyugodtan! :)

Segítünk, amiben csak tudunk! :)

2012. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RhisiartK válasza:
Szia! Én is szívesen meghallgatlak. De ha pl. csinálsz egy blogot és ide kiírod a címét, akkor szerintem ott amit leírsz, arra menni fognak a válaszok.
2012. nov. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nagyon nagy gondjaim vannak,és még így sem merem leírni őket névtelenül,mert annyira szégyellem magam!:((
2012. nov. 20. 15:00
 7/8 RhisiartK válasza:
Nem kell szégyellni magad. Mindenkinek vannak problémái, kinek nagyobb, kinek kisebb, kinek kínosabb... Az is lehet, hogy az egyik olvasó tud válaszolni rá, mert neki is voltak ilyen gondjai. Ezenkívül választhatod a szakembert segítségét is, vagy családtagét, de tapasztalom szerint idegeneknek néha könnyebb elmondani egy-két dolgokat. Például nehéz helyzteben csináltam egy blogot és ott írogattam, ma már persze kínosnak találom az írásaim, ezért levettem, de anno akkor sokat segített. Valakinek próbálj megnyílni.
2012. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem nyugodtan írhatsz! szeretnék pszichológus lenni :$ várom a leveled : )
2012. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!