Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nincs kivel...

Mit tegyek ha nincs kivel megosztanom a problémáimat? :/

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sok problémáim vannak.. És jó lenne valakivel megosztani..A legjobb barátaim nagy részét tudják,hogy mi bajom de nagyon nem tudom velük megbeszélni mert csak annyit mondanak hogy ne foglalkozzak ezzel. És jó lenne valaki olyan akinek elmondhatnám ezeket. fiúk-lányok mindegy..:) Meg még néha jó lenne valakivel beszélgetni.. :/ 13/L
2011. dec. 12. 17:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
Úgy gondolom,keress egy olyan barátot(vagy egy legjobb barátot) a baráti körödből,akivel ezeket megoszthatod,és még foglalkozna is veled./persze jó kapcsolatba vagy vele/
2011. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy nem tudom kivel oszthatnám meg,akiben teljes mértékben megbízom =/
2011. dec. 12. 17:58
 3/13 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valakinek lenne kedve beszélgetni, az írhatna privit..:)
2011. dec. 12. 18:04
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem írj privit, megértő, kedves természetű 13/l vagyok

Mindenkivel megértő, és együtt érző :)

2011. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz írhatsz :)
2011. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsóó hány éves vagy? :D
2011. dec. 12. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :)
2011. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nomy válasza:
A legjobb társ és barát az Anyuka! Hidd el nekem! Mikor fiatalabb voltam akkor nem az anyukámhoz siettem a dolgaimmal,elhiheted!:)Mindent meg tudsz vele beszélni, amit csak akarsz! Vagy nagymama is jó pl:)bennük megbízhatsz!!!
2011. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Anyukámmal nem igazán tudok beszélni ilyenekről, mert elég sokat dolgozik.Ha meg itthon van akkor van elég sok dolga, és nem szeretném feltartani ilyenekkel.
2011. dec. 12. 22:01
 10/13 Nomy válasza:
Nem hiszem el,hogy az anyuka nem tud időt szakítani a gyerekre! Hiszen te vagy neki a mindene,te vagy az akit szeret,imád és akiért sok mindent meg tesz! persze, hogy nagyon fontos a munka is,de te vagy a gyereke!Ha tényleg ennyire lefoglalja a munka akkor is valahogy add a tudtára, hogy mit szeretnél...
2011. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!