Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Imádok teszteket kitölteni....

Imádok teszteket kitölteni. Linkelnétek honlapokat, ahol ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a személyiségteszteket szeretem, de bármi jöhet! :) Köszönöm!

2012. nov. 5. 18:13
1 2
 1/12 2xSü ***** válasza:

[link]

A pontoshoz elég közeli eredményt ad.

2012. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ó, kár hogy ez nincs magyarul... :( de azért köszi :)
2012. nov. 5. 18:58
 3/12 2xSü ***** válasza:
Kár, hogy nincs benne egyetlen szó sem. (Leszámítva a start gombot, meg a kiértékelést.) :-)
2012. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát ezaz, a kiértékelés a legfontosabb része :D vagy az magyarul van? akkor minek kell nyelvet választani?
2012. nov. 5. 19:53
 5/12 2xSü ***** válasza:

A kiértékelés valóban a kiválasztott nyelven van. De mivel IQ-t mér, ezért a számot viszonylag jól ki lehet szúrni. Szép kis eloszlásfüggvényt is kapsz a végén. Azért annyit csak tudsz angolul, hogy „high”, meg „Mensa level”, meg esetleg hallottál a Mensáról, mint szervezetről.


Amúgy ez sem rossz: [link]


(A bal oldali menüben tudsz kevesebb kérdésből álló tesztet is írni, ha mégsem szereted annyira a kérdéseket.)


A teszt szerintem nagyon jó. A kiértékelés is elég részletes, esetenként elég sok poénnal.

2012. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretem nagyon őket:)


Itt egy link egy korábbi kérdésemhez, ez is egy teszt amit korábban írtam ki. A 3. oldalon találod a megoldást. (kitöltés után lapozz oda:))


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


És itt egy másik link egy másik(szerintem) nagyon érdekes személyiségteszthez. Remélem élvezni fogod. Nekem nagyon bejött, tisztára engem jellemzett mindegyik teszt:D


[link]

2012. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönööm! :D
2012. nov. 5. 23:12
 8/12 A kérdező kommentje:
2xSü! Amit utoljára linkeltél azt már én is kitöltöttem, és eddig az adta a legpontosabb leírást rólam! :D
2012. nov. 5. 23:14
 9/12 anonim ***** válasza:
INFJ vagyok!:D Ez a legritkább fajta,de tényleg igaz rám ami kijött.:D
2012. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én ISTP vagyok, és teljesen igaz minden! a többi teszt is, amit küldtetek, nagyon jók voltak, köszönöööm! :)
2012. nov. 6. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!