Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljes életmódváltoztatás,...

Teljes életmódváltoztatás, lehetséges, érdemes?

Figyelt kérdés
Igazából azt hiszem mindigis nagyon energikus voltam. Szeretem a szabadságomat, nem szeretem ha megmondják mit tegyek. Kérlek ezért ne ítéljetek el, mert így is bajom van magammal, nem tudok nyugton maradni. Ettől függetlenül van munkám, amit el is végzek legjobb tudásom szerint, de ennél többre vágyom. Az iskolát nem szerettem, de kitűnő voltam, általánosban színötös 5. osztályig, aztán be-be csúszott egy négyes. Szóval nem voltam rossz tanuló sem, a munkámat most pedig állítólag jól végzem, meg vannak velem elégedve elmondás szerint. Szeretném végre azt tenni, amit szeretnék, eddig megtettem, amit kellett, amit elvártak tőlem.. Szüleim szerencsére megkövetelték a tanulást, meg az értékrendemet is nekik köszönhetem. Nem "züllöttem" soha, de most szeretnék egy kicsit élni. Koncertekre járni, utazgatni, ha nem is messze, de ameddig a pénztárcám enged. Kedvet kaptam a csinosodáshoz is, mindig olyan külsőm volt mint egy vén titkárnőnek. Kb úgy is érzem magam, mintha 70 lennék. Lazább munkaidőt szeretnék, nem bírom a kötöttséget ebben a formában.. Egy tanfolyamot gondoltam befejezni, aztán azzal keresni. Magam határoznám meg valamelyest, hogy mikor mennyi munkát vállalok egy napra, így is alkalmazkodni kellene, de nem annyira. Szóval ez elég nagy változás lenne, mintha szabadon engedém magam a láncról.
2012. szept. 23. 01:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és szerertnék a hobbiaimmal is foglalkozni, munka mellett minimális időm van rá, azt is hullafáradtan.
2012. szept. 23. 01:11
 2/6 nevem-senki ***** válasza:
Nagyon helyes, jól teszed! Ugorj fejest az életbe! :)
2012. szept. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen váltást akartam, de sajnos nem tudok megélni az új hivatásomból. Erre készülj fel, de az elején még tudsz élni a tartalékokból.
2012. szept. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen váltásra vágytam, de én ezt otthon nem tudtam megtenni, úgyhogy ki kellett költöznöm külföldre.
2012. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valahogy én is így voltam, csak én először a belsőmet változtattam meg :) Mert amúgy nem tudtam volna másképpen cselekedni. Csak most be kell még szereznem pár ismerőst, hogy kitudjak mozdulni könnyebben :) Úgyhogy érdemes, hajrá! 26f
2012. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia utolso, en vagyok a3. is, én is igy vagyok, a regi ismerosok mar nem passzolnak.:)

36L

2012. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!