Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok az iwiw-ről? A...

Mit gondoltok az iwiw-ről? A fotókról általában?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát ugye ez egy közösségi portál ami arra szolgál hogy el tudd érni a barátaidat ha kell, írni nekik stb...Na ehhez képest sok kis csicska arra büszke h már 1000 ismerősük van, persze a feléről azt se tudják h miféle... A képek meg hát...Jó tegyenek fel, de pont pár napja láttam hogy egy 4-5 év körüli kislányról voltak olyan képek...nem volt meztelenkedés meg semmi csak simán olyan pózok voltak...és szülők készítették róla...meg gondolom az iwiw-jét is ők csinálták. Nem értem hogy minek egy kislánynak iwiw...legyen neki később ha akar magának, úgy 14-15 éves korától. De egy 4 éves kislánynak minek az? Nekem is van iwiw-em, de nem töltöm fel rá a magánéletem...
2009. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

az iwiw-et információ gyűjtésre használom.


sok ember tényleg valós adatokat ír oda, ami sokszor "hasznos" lehet...


az a gáz, hogy már csak "hülyülésre" használják az emberek...


nem tartom valódi kapcsolat tartó helynek...

inkább tényleg, ha vlkit keresek, akkor a telszámát stb... megtudjam szerezni...


bár ha olyan fotok is vannak, akkor simán fel lehet tölteni vlmi más oldalra is :D

ez jó szórakozás lenne...

2009. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
az a legdurvább, hogy nagyon sokan azt képzelik magukról, hogy modellek.. :DDD
2009. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, sajna önkritika sokszor zéró:(
2009. aug. 10. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát elég negatív nekem is a véleményem főleg ezekről:

[link]


érdemes megnézni...

2009. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a lepontozásból úgy tűnik, itt járt egy iwiw fan :D éljen az iwiiiiiiw, vetkőzzünk le majdnem pucérra képeinken és gondoljuk azt, hogy mindenki szerint gyönyörűek vagyunk.. és nem egy fél ország röhög rajtunk!! XD
2009. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hűűű azok a képek tényleg durvák:DDűna lényeg az hogy szerintem is egyre rosszabb és durvul elfele:(

nekem volt hogy ilyen elvont szektás csoport akart folyton bejelölni és ha én 100X tiltottam vissza ő 101X jelölt be:((ÁÁÁÁÁ

meg az hogy özön az ilyen meg az olyan klub:(

2009. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az iwiw még egy jobbik eset. De a myvip... A húgom órákat tölt azzal hogy mások profiljait nézi, ennek hatására ő is elkezdi magát fotózni és tömegszámra tölti fel a képeket. Szívbajt akkor kaptam, mikor a barátnőjével elmentek egy ruhaboltba és szoknyába pózoltak a tükörnek, a kezük a másik fenekén. Várja a kommenteket és mintha ott alakítaná ki saját magát, ami nem is ő... De ez jellemző a korosztályára nagy részben.


Nem tudom hogy mossam ki az agyát, de nem rendeltetésszerűen használják a mai fiatalok, ez is egyre inkább egy tömegbutító eszköz.

2009. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!