Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lefeküdtem valakivel úgy,...

Lefeküdtem valakivel úgy, hogy egy porcikám sem kívánta, csak hagytam magam rábeszélni. Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok rá magyarázatot..Kicsit becsíptem, (de nem annyira, hogy erre lehessen fogni)+ volt egy jó adag pszichológiai manipuláció is, de alapvetően jól megértettük egymást a pasival. Utólag jöttem rá, hogy elejétől kezdve az volt az elsődleges célja, hogy megdöntsön, és minden, amit elvileg az érdekemben mondott, azért tette, hogy kihasználhatóbbá váljak. Már az elején felmérte, hogy mennyire befolyásolható vagyok, és kihasználta a helyzetet.

Ne értésetek félre, nem akarom rá hárítani a felelősséget, mert tudom, hogy én voltam a hülye, hogy belementem.Viszont én eddig még soha nem kerültem ilyen helyzetbe, nem voltak egyéjszakás kalandjaim, nem volt rám jellemző, hogy könnyen adom magam, most mégis becsúszott ez az egész…

Annak ellenére, hogy már a csók is kellemetlen volt, mégis hagytam magam rábeszélni a többire, mert annyira nyomult, és egyszerűen nem tudtam nemet mondani. (persze ezt nem fizikai értelemben gondolom)

Eddig ha hasonló helyzetbe kerültem, egyértelműen menekülőre fogtam, és annál inkább tiltakoztam, minél erőszakosabb volt, minél jobban próbált megszerezni az illető.

Nem hiszem, hogy ez szimplán hülyeség lenne, eddig mindig volt tartásom, és most elveszítettem…És nem azért élem meg ilyen tragikusan, mert hogy ez „milyen erkölcstelen dolog”, hanem az ijeszt meg, hogy akaratom ellenére beadtam a derekam, pedig nagyon is tisztában voltam vele, hogy ez nekem marha sz*ar élmény lesz..

Történt már veletek hasonló? 20/l


2012. okt. 25. 13:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Örülök, utolsó kommentelő, hogy legalábba mára kiélted a rosszindulatodat:) Biztosan te egy tökéletes ember vagy,és soha nem követtél még el hibákat, igazán büszke lehetsz magadra.:)


A többieknek köszönöm a normális válaszokat.

2012. okt. 26. 22:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre nem rosszindulat, részben értelek is, a 45öt tartom durvának, az tényleg kiverte a biztosítékot , hasonló szitumban én is voltam már hogy nem akartam a dolgot időközbe meg is gondoltam magam, pont közbe
2012. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hidd el, én is durvának tartom, habár itt nem olyan nagyon brutális a korkülönbség, de az ilyen korú embereknél konkrétan azt érzem, hogy az apám lehetne..

Egyébként én is meggondoltam magam, kokrétan közben:D de ez a lényeg szempontjából sajnos mindegy.

2012. okt. 27. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!