Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lefeküdtem valakivel úgy,...

Lefeküdtem valakivel úgy, hogy egy porcikám sem kívánta, csak hagytam magam rábeszélni. Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok rá magyarázatot..Kicsit becsíptem, (de nem annyira, hogy erre lehessen fogni)+ volt egy jó adag pszichológiai manipuláció is, de alapvetően jól megértettük egymást a pasival. Utólag jöttem rá, hogy elejétől kezdve az volt az elsődleges célja, hogy megdöntsön, és minden, amit elvileg az érdekemben mondott, azért tette, hogy kihasználhatóbbá váljak. Már az elején felmérte, hogy mennyire befolyásolható vagyok, és kihasználta a helyzetet.

Ne értésetek félre, nem akarom rá hárítani a felelősséget, mert tudom, hogy én voltam a hülye, hogy belementem.Viszont én eddig még soha nem kerültem ilyen helyzetbe, nem voltak egyéjszakás kalandjaim, nem volt rám jellemző, hogy könnyen adom magam, most mégis becsúszott ez az egész…

Annak ellenére, hogy már a csók is kellemetlen volt, mégis hagytam magam rábeszélni a többire, mert annyira nyomult, és egyszerűen nem tudtam nemet mondani. (persze ezt nem fizikai értelemben gondolom)

Eddig ha hasonló helyzetbe kerültem, egyértelműen menekülőre fogtam, és annál inkább tiltakoztam, minél erőszakosabb volt, minél jobban próbált megszerezni az illető.

Nem hiszem, hogy ez szimplán hülyeség lenne, eddig mindig volt tartásom, és most elveszítettem…És nem azért élem meg ilyen tragikusan, mert hogy ez „milyen erkölcstelen dolog”, hanem az ijeszt meg, hogy akaratom ellenére beadtam a derekam, pedig nagyon is tisztában voltam vele, hogy ez nekem marha sz*ar élmény lesz..

Történt már veletek hasonló? 20/l


2012. okt. 25. 13:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és azt hozzátenném, hogy a pasi 45 éves:) soha nem vonzódtam az idősebb férfiakhoz...
2012. okt. 25. 13:23
 2/13 anonim ***** válasza:
erre most mégis milyen választ vársz?!
2012. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen, most vagy megállsz vagy elindulsz a lejtőn és sorra fekszel le idős, büdös, buta emberekkel hogy aztán 2-3 év múlva a múltaddal is elüldözd a normálisabb arcokat és további évekbe kerüljön a regeneráció. Volt már ilyen csajom azért mondom.
2012. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sok filmet nézel. Ugyan ez, vagy hasonló dolgok beszivárognak az ember tudatalattiába, és csak hadják hogy megtörténjenek a dolgok, aztán nem találnak rá magyarázatot. Válogasd meg milyen filmeket nézel, és mérd magadban fel, hogy miért is nem zavar az "milyen erkölcstelen dolog".
2012. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én ezt a "nem zavar, hogy milyen erkölcstelen dolog" nem úgy értettem, hogy alapból ilyen a mentalitásom, hogy fűvel-fával lefekszem, ha megkívánom, de ezt írtam is. Csak arra próbáltam ezzel célozni, hogy az még nem lett volna akkora tragédia, ha egyszer az életben becsúszik egy egyéjszakás kaland, ami nekem is jól esik. Az a tragédia, hogy nem akartam, és valamiért mégis megtettem.
2012. okt. 25. 22:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónál a pont. A fő mondanivalójára pont nem reagáltál, csak a megjegyzésére...

Arról van szó, hogy tudat alatt magadra vetted ezt a magatartásformát és mikor már kellőképpen berögzült, és eljött a lehetséges alkalom (egy 45 éves manipulatív fószer személyében), szépen feltört és elindultak a dolgok...

És véletlenül rengeteg filmben ilyesmi dolgokat látsz viszont.

Volt már hasonló kérdés, csak ő még súlyosabb eset volt, ott leírtam bővebben, tessék:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Tehát ha nem haragszol, megkérdezném, hogy milyen mértékben rajongsz az ilyen filmekért... a linkelt esetben is érdekelt volna, de sajnos a kérdező valamiért szó nélkül eltűnt... :(


Ja és az hogy te alapból hajlamosabb vagy 'erkölcstelenebbül' viselkedni, ha az neked tetszik (te mondtad), az csak elősegíti, hogy könnyebben felvedd ezt a szokást, és így viselkedj akkor is, mikor igazából nem is akarsz...

2012. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a kérdező inkább az tartaná cikinek, ha ő maga erkölcstelennek tartaná az esetet, mint magát az esetet. Durva! De csak ismételni tudom magam, ezen a lejtőn könnyű elindulni, és fájdalmas emlékeket gyűjteni. Akkor is mikor elvileg "leért". Ja és megy ez hülye filmek nélkül is.
2012. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De attól függetlenül, hogy nem tartanám borzalmasnak, ha engednék a kísértésnek, soha nem kerültem még hasonló helyzetbe, ez volt az első alkalom. És tényleg az a célom,- ha most el is indultam a lejtőn-, hogy idejében megálljak, mert nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, ha egy utolsó ribanccá válnék.

Igazatok lehet abban, hogy tudat alatt épültek belém olyan dolgok, amik az eset megtörténéséhez vezettek, viszont az említett filmeket nem láttam, és most hirtelen nem is tudnék visszaemlékezni, néztem-e hasonlót, (biztosan), mert valahogy annyira jelentéktelennek tűnnek számomra. (de tudom, hogy attól még ugyanúgy hatnak rám)

Én arra tudok gondolni, hogy egy részem már régóta ki akart törni a „visszahúzódó jókislány” szerepéből, (mert alapból az vagyok) és most kerültem kapcsolatba egy kellő mértékben és minőségben manipuláló személlyel ahhoz, hogy ez kitörjön belőlem..

2012. okt. 25. 23:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Na, összeállt már ez...

Nem azt mondom hogy neked pont ezeket kell megnézned. Pont olyan vagy, aki egyszerűen alapból könnyen felveszi ezeket. A fenti eset kirívó példa... Ezen kívül sok forrásból ragadhat még rád ez, kezdve azzal, hogy divat ribancnak lenni...

Egyébként szerintem akaratod ellenére továbbra is 'simán' megdönthet egy kellően ügyes faszi, ha nem változtatsz a 'benne, vagyok, de csak ha...' hozzáállásodon.

2012. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Gáz story...ha valakit akarata ellenére is megdöntenek és nem fizikai kényszer volt hanem ilyen eset hát akarati gyengeség .. ráadásul 45 éves fujjjj

Haveroknak már aznap örömmel mesélte h na 20 éveseket reszelget.. jesszusom ,erre nincs mentség

2012. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!