Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerethetném magam? Hogy...

Hogy szerethetném magam? Hogy legyen több önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, és rendkívül kicsi az önbizalmam. Nagyon nem szeretem magam... Nem tudom magam szépnek látni, és mindig is kövérnek éreztem magam. Persze ez ellen teszek, minden héten 2x járok le az edzőterembe. Kicsit csöndes vagyok, és tanulós. Szeretnék valami orvos-féle lenni. Amikor gimibe kerültem nagyon padlón voltam, mert eleve féltem attól, hogy nem lesz barátom, és ott nagyon sokat bántottak. Azóta sem tudom, hogy miért, annak tudtam be, hogy a külsőm miatt. Ez mára már lecsillapodott, de más problémák jöttek elő. Eddig sosem gondoltam volna, hogy pasim legyen. Hogy valakinek megtetszem. De már régóta szerelmes voltam az egyik ismerősömbe, mégsem mertem neki elmondani, mert féltem, hogy kinevet. Aztán sokat beszélgettem vele, mondta, hogy szeretne egy komoly kapcsolatot, egy komoly lánnyal. Aztán megcsókolt... 2x vele aludtam, de nem feküdtünk le, szóval nem aludtunk, hanem egész éjjel beszélgettünk, meg smároltunk, meg mondta, hogy gyönyörű vagyok, hogy szeret. Minden átmenet nélkül ezután azt mondta, hogy legyünk barátok, mert fura. Ez volt az utolsó dolog, amit megjegyzem facebookon írt azután, hogy elmondtam neki, találkozni szeretnék vele, mert hiányzik, és fontos nekem. A barátai nekem azt mondták, hogy ne vegyem magamra, mert minden lányt kihasznál, és hogy én nem érdemeltem ezt... Azóta mégis szörnyen érzem magam, úgy gondolom, nem voltam neki elég jó... Büntetem magam, és sokat sírok. Nagyon egyedül érzem magam. Ugyanott vagyok, mint voltam. Nem tudom elképzelni, hogy bárkinek is kellenék. Barátnőm szerint először magamat kell szeretnem. De nem megy. :(


Ide nem teszek fel képet magamról, ha valaki kéri, küldök privátban.


2012. okt. 19. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Zabálj kevesebbet
2012. okt. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence_ ***** válasza:

Mivel szeretsz foglalkozni?

Van olyan porcikád amivel elégedett vagy, mihez van tehetséged?

2012. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!