Mi lehet ez? (lent)

Figyelt kérdés

Bár gyerek vagyok még, annyira már nem fiatal, hogy beképzeljek magamnak dolgokat... De mégis...

Ugye mindenki szokott úgy gondolkodni, hogy némán, saját magában mond végig mindent. Öt éves koromban néha-néha előfordult, hogy valami (vagy talán én magam) válaszolt rá. Senki nem hallotta, csak én.

Mostanra már nem csak néha szólal meg ez a hang, hanem folyton, ha kérdést teszek fel neki válaszol, meg minden. Nincsen hangja, nem tudom, férfi-e vagy nő, egyszerűen érzékelem, hogy mond valamit.

Rengeteg barátom van, a szüleimmel, családommal sincs problémám... Elképzelhető, hogy magammal beszélek? De néha olyanokra is tudja a választ, amire én nem (ritkán)... Vagy talán tudat alatt mégis tudtam?

A tanulmányi eredményem is normális, szeretek hülyéskedni, olvasni - nincs bennem semmi extra, csak ez.

Ez mi lehet? Ha ti sem tudjátok, mit javasoltok, merjek beszélni erről a szüleimnek/menjek el pszihológushoz?


Ez nem vicc! Kérlek, ne is hülyésegeket válaszoljatok, mert ez engem tényleg foglalkoztat...



2012. okt. 16. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

TE VAGY A KIVÁLSZTOTT


Csináltass egy Midi-chlorian tesztet

2012. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Mindenképp beszélj róla :)
2012. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha én normálisnak számítok, akkor szerintem te is az vagy, mert ugyanez van velem is:D

Jól el tudok beszélgetni magammal, kérdezek, meg meg is válaszolom.

2012. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
beszélgetni magunkal tyű...az tök jó lenne, mert ha unatkoznék akkor mindig elfoglalnám magamat azzal hogy elkezdem basztatni a hangot a fejemben... xD:D
2012. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen hang? Mert nekem csak az van, amivel pl. ugy olvasol hogy csukva van a szad es nem kepzel hangokat, vagy ezzel gondolkodsz... De pasz, hogy ez normalis-e, azert ha a hang nem vesz ra semmire (rabolj, meg hasonloak) akkor akkora para nem lehet.
2012. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ey hasonló eset mint ami a Félelem és Shrekketésben van:)
2012. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!