Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lázadó korszakba...

Szerintetek lázadó korszakba lépek?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy lázadó korszakba érek, mivel mostanában egyre bunkóbb vagyok, van amikor direkt! :( EMO cuccokat nézek, azt a stílust kezdem el felvenni, persze nem olyan nagyon durván! Meg több lyukat akarok a fülembe, színezővel festem a hajam! Szerintetek? Mit tegyek próbálljam ezt követni, vagy tegyek ellene?

2012. szept. 24. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ezen parázol, csak bevonzod a bajt - ráadásul a lázadó kamaszok nem is igazán érzik tudatosan, hogy lázadnak. Ne gondolkozz ezen, éld az életed; az emberek hozzád való viszonyulásából úgyis rájössz majd, ha valami gáz van.
2012. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kamaszkorban alapból nehezebb önkontrollt gyakorolni, én most kezdek kinőni belőle, és tudatosan kell figyelnem, hogy ne legyek seggf*j másokkal, mivel én sem akarom, hogy azok legyenek velem :)

Azért érdemes próbálkozni az önkontrollal, akármennyire is serdülsz, mert a bunkóság előbb - utóbb megbosszulja magát. Az EMO-val pedig szerintem semmi probléma nincs. Ha így érzed jól magad :) csak maradandót ne változtass a testeden, mert serdülőkorban az ember mindent másképp lát, később zavaró lehet majd.

2012. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!