Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szemét voltam?

Nagyon szemét voltam?

Figyelt kérdés

Egy WoW-os játékfórumán az egyik gyerek megkérdezte egy film nevét és 10k aranyat ajánlott cserébe a megfejtőnek. Valaki kitalálta, viszont azon ment a vita, hogy neki nincs abban a frakcióban karaktere, ahol megkaphatná a pénzt. Ezt meglátván regeltem egy új IP-vel egy új fórumos accountot a nyertesével megegyező névvel. Csak raktam a végére egy pontot.


Gyorsba ráírtam a gyerekre fórumon, hogy melyik karakternévre küldje a pénzt. Pár órával később ott vigyorgott a 10k a postaládámban.


Nagyon szemét dolog volt?


Később meg láttam, hogy a gyerek ott ténfergett a lvl 1-es kiskarijával kezdőn. :DDDDDDDd


2012. szept. 24. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

MI AZ ÉLETNEK KÉRDEZED MEG,HA BÜSZKE VAGY RÁ?

a probléma ott kezdődik,hogy egyáltalán eszedbe jutott.soha még csak fel se ötlene bennem ilyesmi,csak sajnálni tudom, hogy a családod nem ragadta meg az alkalmat időben, hogy megtanítsa, mik az igazán értékes dolgok.(mert biztosíthatlak, hogy a szánalmas számítógépes játékod szánalmas nemtommilyében a szánalmas 10 arany nem tartozik közéjük)

gratulálok.

2012. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

még örülsz is neki, te majomparádé

ekkora egy szarzsák kocka geccit .... Istenem..

2012. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!