Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem működik az életem...

Miért nem működik az életem és miért kerülök mindig negatív élethelyzetekben? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig nagyon rossz élethelyzetekben kerülök minden téren,legyen az munka,pénz,párkapcsolat egyszóval minden.Egyszerűen már nem tudom mit csináljak de mindig falakban ütközöm mindhol!Bármit teszek bármit csinálok soha nem jövök ki belőle jól és mindig rosszul döntök és csak egy szenvedés az életem,úgy érzem soha nem leszek boldog mert egyszerűen a sok nyűgtől bajtól nem tudok kiteljesedni és kiengyesúlyozott életet élni..ez megy már 4 éve lassan.Ha valamilyen írányban elindulok akkor tuti rossz fog történni.Próbálok a felfogásomon is változtatni de mind hiába.Nem tudom miért kapom ezeket a sorstól?!Volt mát valaki így?Ha igen akkor hogyan tudott kitőrni ebből az ördögi körből?
2012. szept. 15. 13:37
 1/3 2xSü ***** válasza:
Mivel konkrét eset nincs, így a kérdésed puszta panaszkodás. Azt írod, mindig rosszul döntesz. Dönts jól. De hogy lehet jól dönteni? Ismerni kell hozzá a világot, önmagadat, felmérni a lehetőségeket, azok okozatait, illetve a döntéssel együtt felvállalni ezeket.
2012. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért panaszkodik mindig mindenki?Én jól érzem magam,és boldog vagyok!

(Egy 62 éves alkoholista hajléktalan)

2012. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszitek el, de aki mindig rosszakat gondol, az azt húzza magára. Meg amitől félsz, azt is magadra húzod. Nem véletlenül hajtogatják, hogy gondolkozz pozitívan. Bármi történik, találd ki, hogy miért jó ez neked, és várjad örömmel, hogy ma is fog valami jó történni. Persze, ha holnap még nem jön be, ne veszítsd el a reményt. Bizony kell 4-5 hónap, vagy fél év, mert a godnolatok lassan tudnak realizálódni. Szóval igyekezz mielőbb átmenni pozitívba!
2012. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!