Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most gondolkoztam. Tényleg...

Most gondolkoztam. Tényleg ennyire szerencsétlen lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eléggé meglepődtem, mert mindenki egy kisebb incidens után eléggé rám szállt,hogy szerencsétlen vagyok.

Szakácsnak tanulok, így tegnap gyakorlaton elvágtam késsel az ujjam, egy picit. Nem nagyon, de egy picit. Az első ami jött felém, hogy:

'Ha már most az elején elvágom az ujjam, mi lesz később?'. Ma tesómtól is az jött, hogy 'Nem a facebookot kéne nyomni, hanem megtanulni a késsel bánni'.

Most így a 'bántások' után gondolkozom el, hogy nem lesz belőlem jó szakács?

Szerencsétlen vagyok?

Sokszor tapasztaltam, hogy anyu aki igen jól főz, nem egyszer vágta el az ujját, nem egyszer tört el tányérat mosogatás közben stb...

Miért néznek le akkor?


2012. szept. 15. 11:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok. :)
2012. szept. 15. 22:01
 12/13 A kérdező kommentje:

Na és a tesós kérdésre: 22 éves, igazából Mezőgazdásznak tanult. Nem tartottam jogosnak a beszólást,mert ha olyat csinált volna Ő is 'botlott' volna meg.

Hibázni emberi dolog.

2012. szept. 15. 22:03
 13/13 anonim ***** válasza:
hehe, nem vagy az, néha megesnek kisebb balesetek az emberrel.
2012. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!