Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit hordasz a táskádban?

Mit hordasz a táskádban?

Figyelt kérdés

Mobil, kulcsok, pénztárca stb ilyenekre gondoltam :D

NEKED mi van a táskádban?:)


2009. júl. 30. 19:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
94%
De rendes itt mindenki :) Én bevallom az én táskámban rengeteg szemét is van, időnként rendet teszek azért benne. Ami mindig van nálam: igazolvány, bérlet, lakáskulcs, iroda kulcs, pénztárca (többnyire bankkártyával, pénz alig van benne), betét, gyógyszer, golyós deo, tictac, póráz és pár szem száraz kutyatáp és a bevásárló táskám, és ha nem felejtem el teszek be papírzsepit (ami többniyre rongyos ezért szinte használhatatlan), tollat és papírt (ezzel kb az a helyzet mint a zsepivel). Sajnos trehány vagyok, nem hiszem, hogy valaha változok már :)
2009. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%

Teló,

zsepi,

kulcs,

pénztárca (benne személyi meg stb kártyák),

mp3 + mp3-ba tartalék elem,

ha felhős az ég, esernyő,

vészhelyzetre 1-2 betét mindig van nálam,

esetleg innivaló, de az csak ritkán,


Na nekem ennyi. Szemetek nem szoktak lenni benne.

2009. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

A táska! A táska! A női kézitáska! Na, az aztán egy különleges valami! Az valami ördögi kiegészítő izé, amit a nők magukkal hordanak! A férfiak egy női kézitáskának még csak a közelébe sem mernek kerülni! Amire nekünk szükségünk van, az elfér egy apró, összehajtott bőrtárcában. Ha azt mondja a nejem: "Vedd ki a kulcsokat a táskámból!" Erre Én: "Én aztán hozzá nem nyúlok!" "Már hangokat is hallottam kiszűrődni belőle!" "Ördögi dolog! Már olyat is láttam hogy kerti szerszámokat veszel ki belőle!" Megrázza a táskát semmi nem esik ki belőle semmi aztán belenyúl: "nahát egy tekegolyó! Hát itt volt?!"

Jeff Dunham- Nagyon különleges karácsonyi különkiadás

Fordítás: Bullseye

Felirat: Cucclee

egyébként melóba hordok magamal táskát akkor van benne 2 félliteres üveg meg általában 3 zsemle meg a pénztárcám

2009. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
ja és 18 éves srác vagyok
2009. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Pénztárca, telefon, kocsikulcs, lakáskulcs, iratok, 3 szájfény, 2 korrektor, 1 szemceruza, tampon, taknyos pzs, pzs, mp4, 1 bugyi, blokkok, kézkrém, testápoló, dezodor, fogamzásgátló, tic tac, 1 csoki, tükör, fésű, 1 doboz sebtapasz, homeopátiás bogyók, 2 parfüm, napszemüveg, nedves kéztörlő, GPS.

Ezek mindig nálam vannak, de néha még egy tusfürdő is benne van :D

2009. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Telefon, kulcs, pénztárca, szájfény, papír, ceruza, zsebkendő...

13/L

2009. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

épp most pakoltam át. az átpakolás előtt hadi állapotok uralkodtak benne, blokkok, buszjegyek, használt pzs-k, csokipapír, ilyenek ipari mennyiségben. most: - a fizikakönyvem

- egy mappa amiben tárolom a leleteimet, zárójelentéseket, fontosabb levelek amiken lényeges információk vannak (vizsgaidőpontok pl), teleirkált lapok, üres papírok, ha írni kell valamit, vagy rajzolhatnékom van

- rotring, ceruza, toll

- pénztárca, igazolványok, bérlet

- papírzsepik

- tampon, betét

- orrcsepp

- öngyújtók (még nem mertem megszámolni, mennyi)

- neszesszer: alapozó, púder, tíz centis minidezodor, kistükör, labello, tus, szempillaspirál, körömreszelő, körömlakk

- parfüm

- kulcs

- mobil, headset (még nincs benne, de mindjárt megyek és akkor majd lesz :D)

2009. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

húha.

-blokkok, vonatjegyek,

-jegyzetfüzet

-toll

-papírzsebkendő

-kézfertőtlenítő

-labello

-kulcsok

-bérlet

-pénztárca

-Biblia :)

-napszemüveg

-édesség

-rágó

-negro

-telefon

2010. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
utolsó voltam: 20/L
2010. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!