Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit hordasz a táskádban?

Mit hordasz a táskádban?

Figyelt kérdés

Mobil, kulcsok, pénztárca stb ilyenekre gondoltam :D

NEKED mi van a táskádban?:)


2009. júl. 30. 19:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem az enyémet, eddig nem volt, s még nem nagyon rendezkedtem be. Amúgy igen, mobil, kulcs, pénztárca, zsepi, igazolványok bérlet stb.
2009. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
mobil,pénztárca,iratok,zsebkendő,gyógyszerek,víz és vmilyen cukor rosszullétek esetére :)
2009. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Telefon, lakáskulcs, kocsikulcs, pénztárca, tükör, fésű, smink (3 szájfény, szemplillaspirál, púder), pzs, nedves törlőkendő, hajcsat, gyógyszer, parfüm, ipod, ragó.
2009. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Mobil, pénztárca, neszeszer(ebben tampon, gyógyszer), nedves törlőkendő, határidő napló, egy toll, pendrive, kulcs, nővérem lakásának kulcsa.
2009. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Iratok, telefon, kulcs, tükör, smink, gyógyszer, pzs, mp4, fésű, toll, pici jegyzettömb, 1 üveg innivaló, cukor. Néha könyvet is viszek magammal...
2009. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Pénz, igazolványok, sapka, napszemüveg, neszesszer (smink, tampont, betét), ceruzák, mappa (levelek, jegyzetek, üres papírok), orrcsepp, kalcium, gyógyszerek, rágó, papírzsepi, cigi, vagy négy öngyújtó, használt buszjegyek, kulcs.

Most ez van benne, a kedvedért átnéztem. :)

2009. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Napszemüveg, pénztárca, igazolványok, szájfény, zsepi, telefon, mp4, toll, rágó, kulcs, jegyzetlap.
2009. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka,popsitörlö:)

Üres pénztàrca,,igazolvàny,kézkrém,àsvànyviz,kulcs.

2009. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Pénztárca, innivaló, zsepi, könyvek, pendrive, mindenféle kacat.

Mobil és kulcs zsebben. :D

2009. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Kezkrem, parfum, dezodor, iratok, lakkok, korom lemoso, smink cuccok (amugy nem festem magam, csak soha nem lehet tudni, mikor kell?) pzs, nedves torlokendo, betet, tampon, edessegek, rago, toll, papir, penztarca, cigi, gyujto, konzerv nyito, telefon tolto, telefon.

Ezeket mindennap, mindenhova cipelem. A parom szerint bele koltoztem a taskamba :))

32/L

2009. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!