Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van a táskádban suliban?

Mi van a táskádban suliban?

Figyelt kérdés
hogycsináljam hogy nőcis legyek de a sok könyv meg minden is nálam legyen..
2010. aug. 29. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Tanuljál, majd lehetsz nőies ha felnőttél, vegyél valami rózsaszín vagy mit tudom én milyen divatos táskát és ennyi. Nem maradsz le semmiről ne aggódjál.
2010. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én táskámban könyvek vannak füzetek, tolltartó, innivaló, ennivaló :)
2010. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
az enyimben meg csokis bugyi
2010. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én táskámban a szokásos dolgok vannak csak: könyvek, a füzetek egy mappában, kaja, innivaló, telefon, kézfertőtlenítő, kulcs, pénz és igazolványok.
2010. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Enyémben könyvek, füzetek, tolltartó, innivaló, egészségügyi cucc, valami kis deo, fésű.
2010. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Könyvek, füzetek, tollak/ceruzák, számológép, enni- és innivaló, telefon, iratok(+bérlet), zsepi, tampon, sebtapasz, hajcsattok, tükör, fésű, pénz, kulcs ~ asszem kb ennyi
2010. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"hogycsináljam hogy nőcis legyek de a sok könyv meg minden is nálam legyen"


"Nőcis" legyél? Kérlek szépen az iskolában nem "nőcis"-nek kell lenni...ott tanulni kell...

Kiváncsi vagyok mennyi a korod...


Egyébként a kérdésre a válaszom:

könyv,füzet,inni-enni való,kulcstartó,néha pénztárca(csak akkor ha kell befizetni előre vmit)...és ennyi!

A maradék helyet meg kitölti az oxigén XD

2010. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hello

felnőtt vagyok estire járok (23éves)

2010. aug. 29. 20:01
 9/13 A kérdező kommentje:

nem akarok ilyen sporttáskás emo liba lenni...

vmi csajszisat szeretnék felvenni suliba is ..magassarkú stb ehhez meg nem igazán megy az 5kg s könyvvel teli táska..szóval arra gondoltam hogy kézitáska meg vmi mittomén mibe a könyvek..és a kézitáska tartalmára lennék kíváncsi :)

2010. aug. 29. 20:04
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

sporttáskás emo liba?!!!!!!!!:|

drágaságom,a rendes táska amit te sporttáskánka vélsz,az a háti ill.oldal táska..senkisem lesz vele emos liba:|

elvagy tévedve..de vegyél valami jó kis vállra felcsaphtós,hellokittys rózsaszín full csillivillis szart,és akkor máris nőci leszel.gondolom szőke vagy igaz?és a kedvenc színed a barbie rózsaszín ugye?-.-'

2010. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!