Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet valaki annyi erős...

Lehet valaki annyi erős egyéniség vagy más gondolkodásmód, hogy szinte senkivel sem találja meg a közös hangot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, és ez nem is igazán ettől függ, hanem a témáktól, amiről tud beszélni.
2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet. Az is kérdés, hány éves a valaki. Ha már tud komoly dolgokonn gondolkozni, akkor meg kell ismernie magát, felfedezni, hogy mi a különbség, mi az amiben ő más, és el kell döntenie, hogy kitart saját maga mellett, vagy "beolvad" inkább, hogy barátokat, társat találjon.
2012. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, sajnos...
2012. aug. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet


szerintem ez kevésbé beszédkészség meg kor kérdése. persze nem árt ha tud kommunikálni valahogy a másikkal, de ezen felül minden csak részletkérdés.


egyébként én is ilyen vagyok, jól el tudok beszélgetni másokkal, de attól még nem feltétlenül fognak megérteni vagy elfogadni, ami "közös hangot" jelentene. sőt, önmagában a közös hang sem jelent jó kapcsolatot valakivel.

2012. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem tudom, hála égnek valahogy soha nem találkoztam ilyesmi emberekkel, remélem nem is fogok.

Mivel nem csak egyik részről függ a másik megértése, így már elbukna a dolog mindenképp sajnos.


De még mindig nem értem egyébként, hogy az erős egyéniség és a "más gondolkodásmód" miért zárja ki, hogy ne tudjon valakivel elbeszélgetni, közös hangot megtalálni bárkivel...

2012. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itt szerintem a szó relativitásával lesz baj, de mivel a kérdező nem szól hozzá semmit, érdemeben úgysem fogunk előrejutni
2012. szept. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!