Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legkellemetlenebb...

Mi volt a legkellemetlenebb betegséged, amire azt mondtad, hogy bármit, csak ezt ne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 09:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Úgy húzták ki a bölcsességfogamat, hogy felszakították az ínyem és az állkapcsomból 3 cm teljesen szabadon volt hetekig. Mondjuk ez nem betegség, de én még életemben nem éreztem akkora fájdalmat mint azokban a hetekben. Élni sem nagyon volt kedvem.
2009. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%
Vakbél gyulladás :S. Meg azt utálom még nagyon, amikor úgy érzem amgam borzasztó rosszul, hogy közben nem hányok és nincsen lázam, így menni kell továbbra is suliba :S
2009. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
hüvelgyomba - maga a betegség még kibírható, de a dokinál fájdalmas a vizsgálat, fájdalmas rá a kezelés (az hüvelyedbe - ami rohadtul fáj akkor- fel kell dugni ilyen mindenféle dolgokat h tabletta meg kúp...:S) meg egy csomó ilyen zsöld izé jön ki... csak én hülye voltam 2 hónapig nem mentem orvoshoz vele, mert néha csak kevésbé voltak tüneteim, de amikor orvoshoz mentem,akkormá borzalmas volt :S
2009. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Migren meg a hanyas, ezek amikor elo jonnek, borzalmasan erzem magam. :(
2009. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
100%
A depresszió, meg valami hallucinációs személyiségzavar. Mind közül a legrosszabb...
2009. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
88%

Hányás, láz, és akkor csak fekszel és vársz hogy mikor jön már ki... :S

Meg nem betegség de a fogfájást utálom a legjobban ... :S

2009. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Vesekő, 17 évesen (!!!). Ráadásul iskolába kellett mennem, de hazakérezkedtem, mert azt hittem, elájulok a fájdalomtól, és otthon egy hang nélkül, fájdalomcsillapító nélül kellet kibírnom, mert a szüleim nem hitték el, azt mindták, biztos szimulálok, mert nem akarok iskolába menni, pedig soha nem csináltam olyat. Másnap (!!!) elvittek orvoshoz, mert még akkor is alig bírtam mozogni, és egyzserűen ki voltam készülve az átszenvdett éjszakától, és az orvos nem akarta elhinni, hogy nem kaptam semmilyen gyógyszert, és úgy kibirtam azt, hogy éjjel két kő jött le a vesémből.
2009. júl. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Hányás és leégés. Még feküdni is kín leégett bőrrel.
2009. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Szájpenész...
2009. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
100%
bulimia
2009. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!