Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legkellemetlenebb...

Mi volt a legkellemetlenebb helyzet, amikor eleresztettetek egy pukit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

huu hát elég kínos :D

egyszer mentem haza már nagyon kellet pukiznom..és hát fülhalgató volt a fülembe.:D

egy csávó meg jött előttem én meg nembírtam már viszatartani és véletlen kijött :$

foggalmam sincs h hangos volt e vagy nem , mivel zenét halgattam..de a csávesz elég hülyén nézett rám xD

2009. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D hehe
2009. szept. 27. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem én voltam, hanem a volt énektanárnőm. Egyszerre mentünk be még anno a wc-be, közben beszélgetett velem. Én bementem az egyik fülkébe, ő a másikba, pukizott egy hatalmasat, hogy szó szerint visszhangzott a wc (amúgy is visszhangos nagy wc volt, éppen remek helyiség a wc kialakításához), és beszélgetett tovább velem, mintha mi sem törtlnt volna. Én meg se mertem moccanni, nehogy én is eleresszek egyet, és alig láttam ki az elfolytott röhögéstől.


Ennek már 12 éve. Szép emlék, sosem felejtem el, azóta már diplomás az osztályunk.

2009. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

helyesbítek: elfojtott


igen, és én írtam azt, hogy diplomás... :-)) bocsánat, tiszta vicc vagyok, de tényleg nem figyeltem oda :-))

2009. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosban matekórán elbambultam, és arra eszméltem, hogy fingottam egy hatalmasat...:D
2009. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én mindig próbálom visszatartani néha sikerül néha nem.de tudok egy kínos esetet:

5.-ben volt ha jól tudom magyar óra volt és sírí csönd volt mindenki írt és az egyik osztály társam fingott de elég hosszút és nem mély volt hanem vékony.úgy röhögött mindenki még a magyar tanár is vörös volt a nevetéstől.először senki nem tudta mivolt az a hang és utána a szagról rájöttünk és akkor kezdtünk égtelen röhögésbe

2009. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem én,hanem egy fiú osztálytársam általánosban...éppen felmérés volt,fekvőtámasz,és ráadásul már csak ő csinálta egyedül...hát képzelhetitek xD
2009. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A legcikibb az volt, amikor egy házibulin összevissza zabáltunk. Aztán összejöttem egy csajjal. A kertbe kimentünk kicsit. Smároltunk és erősen magához ölelt. Sikerült is kipréselnie belőlem egy ordenáré nagy rottyot. Égtem, mint a Reichstag, de a csaj diplomatikusan nem vette észre... Nekem ettől függetlenül ciki volt.
2009. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!