Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha kiderülne, hogy...

Mit tennél ha kiderülne, hogy súlyos betegséged van, pl. rákos vagy. Visszamennél az orvoshoz vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 18:50
 1/9 anonim válasza:
100%
Én biztos nagyon kétségbe esnék. Ezen járna az eszem állandóan. Alapjában egy optimista ember vagyok, de ha egy komolyabb betegségem kiderülne, hááát eléggé befordulnék. Minden elismerésem azoké, akik még ilyen esetben is határozottan szembenéznek a problémával. Megéri így cselekedni.
2008. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A pàrom legjobb baràtja szenvedett ràkban.

Eleinte eljàrt a kezelésekre,de 2 év utàn màr azt mondta hogy nem akarja ujra egy mütétnek alàvetni magàt,szeretne inkàbb meghalni.

Végül csak elment a kezelésekre,de aztàn meg mr az orvos mondott le rola.

34 évesen elhunyt........

Én tuti hogy ugyanugy végigjàrnàm a korhàzakat,mert remény az mindig van,és amig lehet addig élni szeretnék,ha csak néhàny nappal tovàbb is akkor is.

Hogy mit tennék?

Ugyanugy élnék mint elötte,de màr jobban segitenék mindenki màson,(nem sajnàlnàm magamtol odaadni az utolso forintot se)

Megprobàlnék minél több helyet bejàrni(kiràndulàs)

Olyan dolgokat kiprobàlni amiket elötte szerettem volna,csak nem volt bàtorsàgom)

Imàdkoznék.....

És a lehetö legtöbb idöt tölteném el szeretteimmel.

Nem zàrkoznék be a négy fal közé,küzdenék,amig lehet.

2008. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha mostanában derülne ki eljárnék a kezelésekre meg ilyesmi, egyrészt mert a családom ezt akarná, másrészt meg nem olyan szar az életem, hogy könnyen lemondjak róla. Viszont ha pár év múlva derülne ki ilyen, és nem lenne mögöttem olyan család mint most, nem lennék sikeres, szóval értitek.. akkor beletörődnék. Úgyis mindenki meghal egyszer és inkább így érek a finisbe, minthogy utcán agyonverjenek, ilyesmi..

Persze ha lenne élettársam/férjem/barátom/kölyköm/bármi akkor is kezeltetném magam.

2008. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Azt mondják, akit "megérint" a halál szele, sokkal jobban ragaszkodik és küzd az életéért. Én biztos nagyon elkeserednék, de az első sokk után küzdenék az életben maradásért.
2008. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felülmúlnám azokat az élményeket, amiket eddig a legjobbaknak tekintettem. Utána pedig jöhet a kezelés, jöhet a halál is.
2008. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtennék, amiről emberek csak álmodni mernek, mert félnek/nincs bátorságuk megtenni, ha tudnám, hogy nincs vissza út, lehet hogy nem várnám meg a végzetem, hanem keresnék egy békés nyugodt elfoglaltságot, amikor kegyeletteljesen lehet meghalni, nem pedig telegyógyszerezve, eszméletlenül
2008. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2008. okt. 28. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Naná hogy visszamennék. Minden szarból gyógyultak már ki emberek, és egyik sem az otthon imádkozásnak köszönheti, meg hát jó a kontroll, mert különben te sem vagy képben az állapotoddal, ami fura dolgokhoz vezethet (lásd az idevágó House részt ;)).
2008. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem mennék vissza beletörődnék és mindent megtennék amit meg akartam tenni
2010. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!