Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alkotni akarok! De nincs...

Alkotni akarok! De nincs tehetségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan erős a vágy bennem, hogy valamit alkossak, ami kifejezi a lelkivilágom. Mindegy, csak csináljak valamit.


De se éneklni, sem zenétszerezni nem tudok. Nem tudok rajzolni, habár megvettem a Jobbagyféltekés rajzolást, lehet, hogy folytatom. Tehát se rajzolni, se festeni nem tudok. Sem történetet, sem verset írni.

Egyyedül gyöngyből szoktam készíteni ékszereket, de valahogy nem fejez ki eléggé...


Mit tegyek ? Voltatok már ilyen helyzetben ?


2012. aug. 1. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. bár én kicsit tudok írni de 5 percnél tovébb nem birom mert unom.
2012. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Régebben naponta jártam rajzképzésre...akkor is mentem, ha nem volt kedvem, de jó volt ülni, rajzolni, beszélgetni majd az elkészült munka oklevelét átvenni...


Most hogy már 1 éve más suliba járok, rájöttem mekkora dolgot jelentett nekem ez..most én is azt érzem, hogy az egyik felem elveszett...de ma már nincs sok türelmem meg időm sem leülni órákat rajzolni...Talán csökkent is a rajztudásom..már egy éve, hogy nem festettem portrét, tájképet de még csendéleteket sem...


Szerintem is csináld végig a jobb agyféltekés rajzolást(nem tudom neked is a könyv van e meg) majd én is azt tervezem befejezni még a nyáron..szeptembertől ne lesz időm erre sem :)


Zongorázni, dobolni(akár csak ceruzákkal) a neten is meg lehet tanulni..én egy időben Table Drum-oztam bnőkkel szórakozásból...szerintem megpróbálhatnál valami zenei freestyle betanulásával akár a neten.. sok érdekesség van:)


Sok sikert!:)

16/L

2012. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, a könyv van meg.

Nem is tudom, hogy miért hagytam abba. Tipikusan olyan vagyok, hogy egy pálcikaembert sem tudok rajzolni, de a könyvvel olyanokat rajzoltam, hogy cssak néztem. De nem volt időm folytatni...


Köszi a választ, ennek a table drumnak utána nézek.

2012. aug. 1. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Egyél szilvát joghurttal. Azthiszem nem lesz gond az alkotással:D
2012. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azta, de vicces vagy, már vagy fél órája ezen röhögök. :D



Ja, nem is. Szar poén.

2012. aug. 2. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Haha most aztán jól beoltottál. Megyek is és felakasztom magam, ilyen szégyenben nem lehet élni.
2012. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ja, nem is. Szar poén."


Besírok. xD

2014. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!