Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha kézis és dj is...

Mit tegyek, ha kézis és dj is akarok lenni, és van tehetségem mind a kettőhöz?

Figyelt kérdés
Azelőtt úgy terveztem, hogy atlétikára fogok járni, ám amikor élőben voltam nem is egy, hanem három kézi meccsen, megfigyeltem, hogy a mozgásuk mennyire hasonlít az én mozgásomhoz. Ezek után úgy gondoltam, hogy mi lenne, ha kézilabdára járnék. A másik pedig, hogy nagyon szeretnék dj is lenni, jó a ritmusérzékem, de nem tudom, hogy a kettőt tudom e majd egyszerre csinálni.
2010. aug. 16. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak mert a kézisek mozgása "hasonlít a tiédre" (ezt nem is értem pontosan), és mert voltál 3 meccsen, még nem leszel jó kézis, ahogy a jó ritmusérzéktől sem leszel jó DJ. Mi lenne, ha választanál valami normális szakmát, ezeket meg űznéd hobbiként? Vagy legalább kipróbálnád őket rendesen, huzamosabb ideig, hogy van-e hozzájuk tehetséged.
2010. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!