Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mihez kezdjek,...

Kroton kérdése:

Nem tudom mihez kezdjek, pontosan mi akarok lenni, általában sikerülnek a dolgok amiket csinálok de nem tudom lekötni magam egy valamivel?

Figyelt kérdés
Pontosabban nincs semmi ami kimagaslóan érdekelne. Mit tudtok javasolni?

#kezdjek pontosan
2012. júl. 27. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de üdvözöllek a klubban.
2012. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz! De nem montdam el a lényeget a barátaim nem tudnak hozzám gyakran alkalmazkodni mer mindig más a kedvem.
2012. júl. 27. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a korral jár szerintem. Amúgy lekötni magad nagyon egyszerű. Csinálj olyan dolgokat amilyeneket szeretsz. Biztos vannak kedvenc könyveid, zenéid, vagy lógj a barátaiddal. Nem baj az hogy ha nem tudnak hozzád mindig alkalmazkodni. A barátságban fontos a lojalitás.

Nem csak nekik kell hozzád alkalmazkodni, hanem neked is kell hozzájuk.! Ha igazi barátok akkor ezt megértik, ha nem akkor nincs miről beszélni. Amúgy meg nem hiszem el hogy semmi sincs ami érdekel. Egész napod úgy telik el hogy fekszel és tv-t nézel?! O_o Csak van valami.. Kedvenc tantárgy például.

2012. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az a gond ,hogy mi erdekel hanem mi nem ,mert szinte minden erdekel nem vagyok kotnyeles nem bantok meg senkit de ugyanakor elvarom ,hogy tiszteljenek is. De ez a kedvváltas ez mar nekem is furcsa.
2012. júl. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!