Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy hülye kérdés de...

Lehet hogy hülye kérdés de miért van az hogy el akarok menni egy helyre ahol már évekkel ez előtt voltam és gondolkodnom kell hogy hogy menjek el és hogy mit mondjak ha el mekk? :S:

Figyelt kérdés
miért van ez ? lehet ez ellen tenni valamit?ha igen akkor írjatok. thanks!
2012. júl. 30. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát komolyan nem semmi vagy:) ezt mind én írtam,azaz 1 személy,nem több.de inkább nem írok többet ide,folyton csak leszólsz..na mind1 azért remélem,összejön a dolog ,csak mondjuk ahhoz nem árt elmenni.;)
2012. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nincsen baj csak van egy határ !!! a oltó beszólásokat a spanoknak Barátoknak ismerősöknek ok tesóóó;) nem kell egymás kérdéseit le oltani ok!!!!!!!!!!
2012. júl. 31. 19:30
 13/13 A kérdező kommentje:
am hány éves vagy?
2012. júl. 31. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!