Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A dőntés képtelenséget lehet...

A dőntés képtelenséget lehet javítani?

Figyelt kérdés
Sokszor van úgy hogy ott állok 10-15 percig a boltban h melyik ruhát vegyem meg ha van valaki velem akkor meg többször megkérdezem h melyik legyen és h jó-e

2012. júl. 29. 10:20
 1/7 A kérdező kommentje:
De nem csak ruhával van így hanem minden eldönteni valóval főleg h ha az egy másik személy kellemetlenségét okozza
2012. júl. 29. 10:23
 2/7 anonim válasza:
Ha nem tudsz dönteni, akkor a legjobb döntés, a nem döntés. Mert a vacilálás azt jelzi, hogy nem vagy biztos abban, hogy jól teszed amit csinálsz. Ruhavásárlásnál spórolsz vele, ha meg másoknak ártana egy tevékenység, akkor egyértelmű, hogy nem szabad megtenni. Csak olyan dolgokat cselekedj meg, amiben biztosan tudod, hogy helyesen cselekszel.
2012. aug. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Feruccio válasza:

Szerintem légy kicsit határozottabb... Sokat segít :)

És vásárlásnál jobban jársz , ha viszel magaddal valakit :D

2012. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

most nem arról van szó h olyan közül kell választonom h megbántom -nem bántom meg hanem sokszir van olyan h magam sen tudom mit csináljak pl.:elmegyek valahova ott is jól érzem magam felhívnak h menjek el máshova és tudom h ott is jól érezném magam de nem akarom egyik felet sem megbántani h egyik helyről hamarabb megyek el vagy a másik helyre később


“legyek határozottabb“ igen én is szeretnék az lenni de néha olyanénrt is lelkiismert furdalásom van amiért nem kellene

2012. aug. 9. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom eldönteni
2012. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet érmézni vagy,

Lehet érveket és ellenérveket felsorolni és az nyer amelyikből több van

A legjobb barátod segíthet a döntésekben

Amúgy ez a döntésképtelenség jellemző a fiatal nőkre ,csajokra...

2012. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Üdv!


Itt egy cikk arról, hogyan lehet javítani a határozottságon.

[link]


Remélem segít.

Minden jót!

2012. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!