Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sikerült már vkinek javítani...

Sikerült már vkinek javítani a kisugárzásán, visszagondolva az elmúlt évekre?

Figyelt kérdés

hogy nézett ki ez pontosan?

és hogy reagált rá a környezeted amiből lejött neked hogy "megjavultál"?

18f



2012. márc. 25. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Na én többször átestem ezen a megújuláson. Először középiskolás koromban, amikor az általánosbéli lenézett, mindenki által lehurrogott és ettől igencsak önbizalomhiányos énemmel tiszta lappal indultam a középiskolában. Felvettem egy teljesen más viselkedést, így ott már egyáltalán nem voltam az a "lelkileg elnyomott", mint annakelőtte. Később sok gondot okozott az, hogy alacsony vagyok, erős alkat, rövidlátó és igencsak szőrösödésre hajlamos, majd mindennek a tetejébe még el is kezdtem kopaszodni.

Na gondolj el egy 30-on túli köpcös, szemüveges, kopaszodó, de testszőrben bővelkedő fickót. Na az aztán a kétlábon járó önbizalom mi? :))


Node, íme a legjobb vívmányok: kontaktlencse (szemüveg kilőve), nullásgép (inkább legyek segkopasz, mint kopaszodó), gyanta és bodygroomer (a szőrösségnek vége), sportolás, aktív életmód és étrendkiegészítők: a kövérségnek vége. Az ember teljesen másnak érzi magát az "új bőrében" és én, aki akkora hendikeppel indultam a "szépfiússág" tekintetében :))) (némi öniróniával írom mindezt), megtaláltam a harmóniát. Sőt, még egy ruhatárváltás is mássá tesz.


Félreértés ne essék, nem azt akarom mondani, hogy megfelelni vágyás meg a külsőségek motiváltak, vagy a ruha tenné az embert, de ezek mind-mind adtak egy löketet afelé, hogy mára semmiféle kisebbségi érzésem ne legyen.


(39F)

2012. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!