Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi legyen az uj eletmottom?

Mi legyen az uj eletmottom?

Figyelt kérdés
most kezdek új életet uj városbanvúj csapatom lesz a tanulás esa munka lesz az életem kedvesebb leszek motiváltabb. írnátok egy párat? mennyire nehéz új életet kezdeni? mire figyeljek oda?
2012. júl. 15. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg dologtl függ, hogy mennyire nehéz, időnként majd könnyebb lesz, időnként nehezebb... hogy mire figyelj oda?

Arra, hamit esetleg az előző életedben elrontottál, ne rontsd el megint :)

2012. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hakunamatata!
2012. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én aszerint próbálok meg élni hogy mindent pozitívan próbálok meg megoldani. Mindennek, mindenkinek a jó oldalát nézem, és arra koncentrálok, hogy ne rontsam el ugyanazt az életbe amit már egyszer elrontottam. És az álmaimra koncentrálok. Nehéz volt ezt nekem mind elhatározni, először nehéz volt, de most már nagyon könnyű. Én így jobban érzem magam az életben.
2012. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!