Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy godolok...

Titanic. kérdése:

Miért van az hogy godolok valamire és az pár perc múlva megtörténik? Már többször is voltak ilyen furcsa dolgok velem

Figyelt kérdés
:(

2012. júl. 11. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés véletlenek. Sajnos nem látod a jövőt, mint ahogy más sem. Ne próbálj meg mindent ezoterikus szemmel megközelíteni, mert abból csak rossz sülhet ki.
2012. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tölts ki egy lottót,gondold azt ,hogy nyersz,és utánna írjál nekem privátot kérlek.
2012. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor legalább élj a lehetőséggel és pl. gondolj arra, hogy van 1 szuper kocsid!!!
2012. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen, már megmentett pár balesettől.
2012. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez olyan furcsa. Multkor egy reklámra gondoltam és 2 perc múlva jött is az a reklám
2012. júl. 12. 15:21
 6/8 anonim válasza:
Órákon át logott a ruhám vizesen az ablakban,rá néztem és arra gondoltam -ha leesne mi ben szaladnék le. Abban a pillanatban le repűlt. Vagy mikor kinyitom az ajtót és úgy tevékenykedem a konyhában elképzelek egy pillanatnyi jelenetet hogy jön y.És lám pár mp és ott áll y. Nagyon rég vannak ezek a megérzéseim,de ha kimondom sosem teljesűlnek..pl.:ha azt érzem hogy (váratlan)vendégeink lesznek.
2012. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. olyan volt, hogy mentem le egy lépcsőn, és azt képzeltem, hogy valami nyomást érzek a lábamon. Két lépés múlva valaki belém rúgott. Vagy hogy kiáll egy autó a parkolóból. Előtte egy furgon volt, tehát nem láthattam, hogy ül-e benne valaki, de annyira erősen jött az érzés, hogy megálltam. Utána következő pillanatban felvillant a kocsi lámpája, és kiállt. Ha nem állok meg, akkor lehet, hogy nem lát majd a furgontól, és rám tolat. Érdekesek ezek a dolgok...
2012. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Elég különösek ezek a dolgok..
2012. júl. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!