Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy filmekben/vi...

Miért van az hogy filmekben/videókban azokat sajnálom a legjobban akik 'rosszak'?

Figyelt kérdés

Például van itt ez a videó: http://www.youtube.com/watch?v=we9jeU76Y9E&ob=av2e

Ebben amikor beviszik az apukát, annyira sajnálom őt. Arra gondolok hogy biztosan nehéz neki, problémái vannak és ezért tette azt amit tett(pedig nem értek egyet semmilyen fizikai bántalmazással). Ezzel szemben azt hiszem mások adnának neki jó pár év börtönt. Persze sajnálom az anyukát meg a lányokat is, de az nem fog meg annyira.

Ez csak egy videó, amit 15perce láttam először, és valahogy most ötlött fel bennem ez az egész, hogy általában a gonosz embereket sajnálom meg.



2012. júl. 8. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
empátiád van legalább mindegy kifelé :D amúgy néha én is így vagyok.
2012. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel :(((
2012. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 candykiller ***** válasza:

Én a horrorfilmeknél vagyok így.

A Kör-ből Samarát

Az Árvából Esthert

A Hívatlan vendégből Anna-t és Mildredet

szerettem a legjobban:D

2012. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!