Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért izgul az ember? Lehet-e...

Miért izgul az ember? Lehet-e valamit ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám befolyásolni az agyam, hogy ne izguljak dolgokon? Sokszor lazulni szeretnék, de rohadt parázós vagyok. Komolyan. Túlzás. Most attól félek, hogy a párom szüleivel fogok találkozni.
2012. júl. 4. 17:59
1 2
 11/11 Evelin1217 válasza:

Szia, nem tudom, még aktuális-e, de ha még mindig izgulsz, pár tipp: Vegyél nagy levegőt, ha van lehetőséged, tornázz, színezz, zenélj, táncolj, vagy csak hallgasd a kedvenc számaid, oszd be az időd, készíts tervet! Nekem ezek közül szokott pár bejönni, de persze nincs két egyforma ember, így lehet, hogy neked meg teljesen mások fognak tetszeni, attól függ.

Remélem tudtam segíteni :)

2018. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!