Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nézik le azt az emberek...

Miért nézik le azt az emberek aki nem ugyanazt szeretik mint ők?

Figyelt kérdés
pl. én szeretem a rózsaszínt de a barátnőm nem.ezér hülye vagyok?
2009. júl. 7. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát általánosítás..pl ha valaki raszta az büdös, füves, ha valaki rocker az igénytelen, ha valaki discos az drogos, ha valaki rapper az nagyképű stb stb
2009. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is hülyének néznek azért mert mást szeretek,a sötétebb,elvontabb dolgokat.Feketét...stb erre hülyének néznek.

Meg azért is hülye vagyok mert művészettel foglalkozom.Sokak szerint ez hülyeség,de én imádom a művészetet.

2009. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

1. mert más, s ezzel lehet, hogy megmutatja azt az oldalát, ami lehetne.

2. mert az nem érték számára.

3. egyszer azt az idézetet kaptam, hogy "A változatosság az élet sója!"

4. A világ színes. Nem kell egyformának lennünk, mert akkor nem találna meg az, akinek szintén a rózsaszín tetszene.

2009. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, de jó, hogy nem vagyunk egyformák, de ha valaki más, rögtön hülye.

Ez van, ez a duma csak egy maszlag, hogy mindenki milyen empatikus, közben nem.

Nem vagy hülye, hogy a rózsaszínt szereted. Én nem szeretem, de ettől még nem hülyézek le senkit.

2009. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nem elég kulturáltak ahhoz, hogy tiszteletben tartsák a másik ízlését.
2009. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretik,ha valaki MÁS!Pedig csak gondoljunk bele milyen unalmas is lenne az élet,ha mindenki ugyanazt szeretné,ugyanazt hordaná,ugyanugy viselkedne!Én belezakkannék:)
2009. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rossz emberi természet - tapintatlanság/bunkóság is egyszerre.


Senki sem hatalmazta fel az ilyeneket hogy önkényesen beleszóljanak más dolgába (pláne ha valamit nem úgy teszünk ahogy az ő értékrendje, akkor átkozódik, szidalmaz stb.). Jó igaz, szabad vélemény nyilvánítás de ez ritka bosszantó.


Egyébként úgy kell tenni mintha az illető levegő volna! Vagy nevetni egyet az ált. bosszantja őket... :D


+++


Az életed a tiéd éld ahogy jónak látod - mindenki más csak a saját szemüvegén keresztül látja a világot és aszerint ítélkezik amit lát. Felelj meg önmagadnak és fogadj el másokat olyannak amilyenek.

2013. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!