Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak rajtam kívül még...

Vannak rajtam kívül még nők/lányok, akik szeretik a szakállas fiúkat/férfiakat?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom hogy bizonyos nők nem szeretik ha a barátjuknak szakálla van, vagy bajsza és nem értem miért, van hogy sokszor jobban áll nekik szakállal mint nélküle. Én vagyok az egyetlen akinek a szakállas pasik bejönnek? Nem gondolok itt túl hosszú szakállra, de pl a Johnny Depp féle szakáll nagyon tetszik, de ez csak egy példa.
2011. júl. 3. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az én emberem XD Mindig beszólnak mert imádok szakállat növeszteni aztán mindig más milyen, pl simán imádom teljesen szakállasan, de nincs egy csaj se akinek bejönne így van hogy kénytelen vagyok borostásra leborotválni, de sose borotválom csupaszra :P
2011. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hümi ***** válasza:
nem mindenkinél viselem el, de 1-2 emberkénél különösen tetszik.. de csak az a kecskeszakáll féleség :D
2011. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első, hát igazán nem értem én sem hogy mi a baj vele, kifejezetten érdekes érzés lehet csókolózás közben :))) de hát... amíg a Justin Bieber és Jonas Brothers féle kislányok az ideálok addig nem is csodálkozom semmin :D
2011. júl. 3. 23:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a szakállas pasik. Pl a körszakáll ami még csak az archoz lapul de nem olyan dús. Én láttam múltkor egy ilyet, neki különösen jól állt. Tényleg jól nézett ki vele. És nem mindegy hogy kin van, mert nem biztos, hogy mindenkinek jól áll. Bár egyéntől függ kinek hogy tetszik. :)

De nekem bejönnek, a borostás pasik is.

2011. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Az én páromnak is van egy kis szakálla, meg is őrülnék ha levágná csupaszra, imádom.:)
2011. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát nem vagyunk valami sokan ezzel :(
2011. júl. 6. 16:35
 7/13 anonim ***** válasza:
én imádom:O ésmég sokan az ismerőseim közül, úgyhogy ne parázz=)
2011. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Imádom a szakállas, srácokat.:D

Szerintem kimondhatjuk, Ők az igazi férfiak:)

Eddig minden barátomatszakáll nélkül ismerem meg és párat sikerült rávennem, hogy hagyják meg a szakállukat, tetszett nekik, sőt!-páran utána nem is borotválkoztak.

Mellesleg megkyméljük öket, egy "veszélyes" borotválkozástol:))

2011. júl. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

16:17-es vagyok.


A párom nemhogy szakállas hanem szőrös, annyira imádom, hogy el sem hinnéd. Begerjedek tőle, soha nem kellene csupasz férfi, a csupasz férfi nekem nem férfi...

2011. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben nagyon örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel :D Éljenek a szakállas pasik :D
2011. júl. 7. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!