Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találhatnék -velem egy...

Hol találhatnék -velem egy felfogású- beszélgetőtársakat? 20 f többi lent

Figyelt kérdés

Itt a nyár, s nem tudom, hogy mit fogok kezdeni magammal. Egy olyan faluban lakom, ahol kb mindenki kinéz és megvet, ráadásul nem is ismerek senkit. A barátaim a közeli városban vannak, velük néha találkozom majd biztos, de a többi időben mit csinálhatnék, hogy ne öljön meg a magány?

Sok mindennel elfoglalom magam, de az üresség érzése mégis mindig körülvesz.


2012. jún. 20. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtudtunk, csak azt nem, hogy milyen a felfogásod.
2012. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 X-atosz ***** válasza:
Az attól függ: személyes, levelezős vagy chat-es barátokat keresel?
2012. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 GhostRider3 ***** válasza:
40%
az üresség sokszor akkor is körbevesz, ha emberek vesznek körbe. meglehet sosem találsz veled egy felfogású embert. az biztos, hogy ha sosem állsz le a kereséssel, van esélyed rá. próbálkozz a közeli városokban, neten, ismerősökön keresztül.
2012. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 X-atosz ***** válasza:
Én pl szeretem a levélbarátokat. (Ezek között es inkább csak jó "szűrővel" lehet normálisat találni.) Néked es hasonlót javasolnék. :)
2012. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.: jogos :) olyan a személyiségem, hogy nem tudok könnyen beilleszkedni egy társaságba, főleg jelen helyzetben, ahol már a faluba való kiköltözésünk óta folyamatos jelleggel a megvető, megbámuló, mondhatni értelmetlenül néző arcokat látom, akik napról napra magasabb fallal veszik körül magukat, érzékeltetvén, hogy az ég világon semmi közük nincs hozzám és nem is akarják hogy bármikor legyen.


a felfogásom pedig a következő: Inkább legyek egyedül mint, hogy meg kelljen játszani magamat, azért hogy szeressenek. csak hogy ebbe már beleuntam nyolc évig



3. tudom, ez Kis herceges idézet :D és persze, ez igaz is, ezt érezném ha csak azért odamennék hozzájuk h haverkodjak velük, holott semmi közös nincs bennünk. és tudom, hogy hihetetlen , de tényleg nem nagyon vannak itt számomra szimpatikus emberek, túl más vagyok, mint az átlag, ők pedig az átlagnál is szürkébbek és szűkebb látókörűek



köszi azért, hogy foglalkoztatok velem. :-)

2012. jún. 20. 22:32
 6/10 GhostRider3 ***** válasza:

mi a kisherceges idézet?

a felfogásodból még mindig nem tudunk semmi lényegeset

2012. jún. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"túl más vagyok, mint az átlag"


Bővebben??

2012. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha elkezdenék veletek rendszeresen beszélgetni, akkor talán rájönnétek, de sajnos vannak dolgok, amiket nem lehet pár sorban leírni. Nos, ez is olyan.
2012. jún. 21. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:

"ha elkezdenék veletek rendszeresen beszélgetni..."


Privátban elküldöm a Facebook-elérhetőségemet, ha gondolod, jelölj be. Próba-szerencse.

2012. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, ha van kedved beszélgethetünk. :) esetleg ha jó akkor skypon ^^
2013. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!