Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit hoz ki belőled a pia?...

Mit hoz ki belőled a pia? Milyen vagy részegen?

Figyelt kérdés
Sziasztok,csak érdekelni,írhattok példákat is!:D

2012. jún. 20. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Még hatalmasabb arc:D
2012. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
AZ attól is függ, mit iszok. A pálinkától például akkora pofám lesz, mint a ház.
2012. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamivel többet iszom a kelleténél, akkor én mindenkit szeretek magam körül :D "Gyertek fel hozzám, zabáljátok csak fel a hűtőm tartalmát, lesz*rom" :D
2012. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Álmos leszek és be is alszom fél órán belül. Ha erre nincs lehetőségem, akkor jön az erős fejfájás és a szenvedés. Emiatt nem is igazán sikerült még soha klasszikusan lerészegednem. De hamar fel is adtam a próbálkozást. És tök mindegy, milyen piát iszom, az eredmény mindig ugyanaz. -.-"
2012. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Óh. A Cefre. Sokmindent kihoz belőlem. Néha a maximumot. Időnként az optimumot. Az italozás méreggel történő méregtelenítés.
2012. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ; ha aznap piálás elött az alaphangulatom szomorú volt, akkor a piától még szomorúbb leszek. Ha aznap jó kedvem volt, akkor még jobb kedvem lesz.

Volt már rá példa, hogy lerészegedtem mint állat, mert aznap alig ettem valamit, plusz fáradt is voltam... na arra nem szívesen emlékszem, meg szerencsére nem is nagyon tudok. :) de ilyen csak 2 szer fordult elö életemben. Amugy ha iszom, akkor is tuodm, hol a határ...

2012. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első szakaszban nagyon rosszul vagyok, hányinger, szédülés stb. Ha innét még többet iszok, akkor jó, mert vidám leszek és mindig vigyorgok. Ha ennél is többet iszok, akkor nem tudok beszélni rendesen és baromságokat ordibálok, ami még mindig vicces és jó érzés. Valamint felszabadulnak az energiáim és ugrálok, futok, úgy, hogy nem fáradok el. :D

Ennél a szintnél nem szoktam tovább menni, mert csak rosszabb jön.

2012. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, megszűnnek a gátlásaim... Tehát bunkó, köcsög leszek. Álmos leszek, meg fájni fog a fejem.
2012. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha elérek egy bizonyos szintet akkor nem leszek annyira passzív mint szoktam lenni,és közvetlenebb is leszek.Ha már bebaszok akkor ezek mellett szarabbul hallok,meg nincs egyensúlyérzékem.
2012. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha istenesen részeg vagyok,akkor jóval bevállalósabb vagyok.De amit nem akarok józanul,azt részegen se teszem meg :") Persze a nagy pofa az megvan,de aztán alszom egy jót
2012. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!