Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek olyan dolgokat mondanak részegen amit nem is úgy gondolnak? Én miért tudom ittasan is felmérni, hogy amit mondok, az igaz e vagy nem?

Figyelt kérdés
tehát úgy vettem észre, sokan hülyeségeket mondanak, amit nem is úgy gondolnak később, vagyis, legalábbis úgy látszik, hogy nem komolyan gondolták, én viszont amit akkor mondok, azt józanon is ugyanúgy gondolom...én más lennék, vagy mi?

2011. dec. 26. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
a részeg ember őszinte, ez van.
2011. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:D

azért mert az emberek próbálnak minél lazábbnak látszani, mindig arra figyelnek ami a legnagyobb hülyeség, a legviccesebb, hogy ha mindenféle baromságot mondanak részegen ,akkro jól érzik magukat, mivel a figyelem középpontjába vannak


túl sokat gondolkodsz, ők nem ,ők annyit éppen amennyit kell ,vagy még kevesebbet

ezt azért mondom mert én legalább is így érzem ,pont hogy tudom mi igaz ,és mi nem ,de röhögök mer jó kedvem van olyankor

18f

2011. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jah persze, ezt értem, jó kedv az kell,de ha nem a társaságrül van szó, pl ha kettesben vagy valakivel,és dumáltok, akkor mért mondasz neki olyat, amit nem is úgy gondolsz?
2011. dec. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!