Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igaz hogy az ember részegen...

Igaz hogy az ember részegen mondja meg az igazat?

Figyelt kérdés
Részeg ember őszintén beszél o.O :/

2012. ápr. 13. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak gátlástalanabb lesz. Elárulhat dolgokat, amiket egyébként nem, de közel sem biztos, hogy igaz, amit mond.
2012. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom, rúgj be és válaszold meg a kérdést! Sok sikert! :)
2012. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Igaz. Alkoholista apám jól példázta ezt már számtalanszor.
2012. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ha berúgok, csak nevetek, és úgy érzem, hogy a kocsma előtti fa is a barátom:D 20/F
2012. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetemben nagyon is igaz. Ritka alkalmak egyike, hogy részeg legyek, de akkor nem ismertem azt a kifejezést, hogy "tabu".
2012. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16:56


Tök jó hogy te egy ember alapján meg tudsz állapítani ilyen univerzális általánosságokat.


Kérdésre a válasz: Van aki igen, van aki nem, és még így sem biztos, hogy mindenki mindenről minden helyzetben ugyanazt mondja.

2012. ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Ezerszer is, nem!


Előfordulhat, hogy valaki pár pohár ital után elkotyog pl. fontos üzleti titkokat, vagy akármilyen más titkokat is, vagy olyasmit, amit józanul sosem mondana ki.


Nekem viszont van egy alkoholista apám, ergo sokszor részeg. És folyton csak a marhaságokat mondja! És ezt nem azért mondom, mert nem bírnám elviselni, ha a fejemhez vágnák a dolgokat, de tényleg hülyeségeket beszél. Már a sírás kerülget, nem tudok nevetni rajta.


Régen kocsma volt a közelben, ott is volt alkalmam megyőződni róla, hogy inkább marhaságokat beszélnek.


Persze azt nem határoztad meg, hogy te mit értesz részeg alatt... De mint már említettem, a leggyakoribb az, amikor kiszalad a szájukon valami titok.


Továbbá orvosilag nézve, sem helytálló ez a kijelentés. Abban az állapotban módosult tudatállapotban van az illető, tehát ha kérdezel tőle valamit, nem biztos, hogy az "igazi", őszinte választ fogja mondani. Becsaphatja őt az agya és érezheti azt, hogy az az igazság, sőt az is előfordulhat, hogy csak úgy válaszol valamit, anélkül, hogy belegondolna. Tehát nem lehet megbízható válaszként elkönyvelni amit mondott.

2012. ápr. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!