Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy az ember...

Előfordulhat, hogy az ember részegen szerelemet vall vkinek, akibe nem is szerelmes?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen:D Például én is megtettem.:D Szerencsére nem lett következménye.
2009. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

De igen, előfordulhat.


1. eset: meg akarja fektetni.

Azt tudja részegen is, hogy csak úgy, hogy gyere kúrjunk, nem fog menni. Ezért hazudik.


2. eset: az alkohol felnagyítja az érzelmeket. Képes az ember olyannak is szerelmet vallani, aki kicsit tetszik, de mondjuk kapcsolatot soha az életben nem tudna elképzelni. Ehhez még vedd hozzá, hogy az alkoholtól kicsit szebbnek/jobbnak látod a dolgokat


3. eset: tényleg szeret. Csak eddig nem merte kimondani, de így levetkőzi a gátlásait.


De senki nem vall részegen szerelmet ok nélkül olyannak, akit egy picit sem tart vonzónak.

2009. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esetek jelentős részében szerelmed tárgya ugyanolyan mákos, mint te. Ha nem, az gáz!
2009. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a helyzet, hogy a szóban forgó illető 20 évvel idősebb nálam, és felesége van. Kissé kellemetlen szerintem.
2009. nov. 30. 18:55
 5/5 anonim válasza:

óhjaj velem volt

14 évesen részegen (szülinapi bulin)

szerelmet vallotam egy 17 évesnek :D:D


jól sült el:):)

2010. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!