Hogyan legyek boldog?

Figyelt kérdés
Sajnos elég stresszes életem van , mert anyám 4 éves koromban elment,ezért nekem kell csinálni szinte mindent a háztartásban ,ha nincs elmosogatva apám ordít velem ,múltkor is este fél 12-kor amikor aludni akartam menni ,azt mondta mosogassak el!Másnap meg dolgozatok és felelések voltak.Aztán meg ,ha rosszul sikerül a dolgozat,akkor leszid.Bátyám is folyamatosan bunkó velem ,ezért elrontja a kedvem.Vagyis az a lényeg ,hogy mindig csak veszekedés van a családban és barátnőim már mikor végre felvidítottak ,ezek elrontják a kedvem.Háziállatot meg nem akarok venni ,múlt év májusában halt meg a kiskutyám ,több háziállat nem kell!!!

2012. máj. 14. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, ilyen helyzetben idő kell a boldogsághoz, és elköltözni persze ez nehéz ,egyedül minden nehéz és az a baj hogy apád és bratyid nem fog változni e téren, ilyenek is maradnak , nekem rosszabb a szitum hidd el:/ hány éves vagy azt még jó lenne tudni, párkapcsolat sokat segíthet ha megfelelő partered van , és nem valami éretlen gyerek, nem mindegy ilyen helyzetben kivel jár az ember
2012. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok , és hát volt barátom , pont 2 hete szakítottunk ,és a legrosszabb kategória volt.Bukásra állt ,mellesleg nagyon sokszor bunkó is volt mindenkivel ,de tudott rendes is lenni néha.Osztálytársak vagyunk és hát azért szakítottam vele ,mert alig jött oda hozzám ,még szünetben sem ,nem is törődött velem ,pedig eleinte még nagyon kedves volt .
2012. máj. 14. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az hogy eleinte... hát nézd meg jobban kivel jársz:/ nagyon nem mindegy sajnos,még fiatal vagy hogy jól dönts de jól tetted hogy szakítottál, ne kedvesség alapján ítélj sok fiú megjátssza magát, te helyzetedben vagy mondhatom azt is hogy "miénkben" (mert nekem se jobb a szitum)rossz fiú esetén csak magadnak teszel rosszat, értesz
2012. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értelek ,és köszi a választ.Amúgy nem akarod elmondani a te helyzeted? :)
2012. máj. 15. 18:51
 5/5 anonim válasza:
Nekem sincs nagyon jó kedvem már egy ideje. Keresztapum meghalt(nagyon szerettem őt),anyám és apám leszid ha már 4est kapok,sokan csúfolnak,a volt legjobb barátnőm egyfolytába beszól nekem.. Én azt csinálom hogy megpróbálok mindig a mostani legjobb barátnőmmel lenni. Mindig megnyugtat és viccelődik velem
2019. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!