Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolnak az emberek...

Mit gondolnak az emberek rólam ha ez vagyok én? (azt hogy gonosz vagyok? )

Figyelt kérdés

Amúgy fiú vagyok.


-A tél a kedvenc évszakom,sőt a többit gyűlölöm,főleg a nyarat.

-Szeretem ha esik az eső,szomorkás az idő,nagyon fúj a szél.

-Hosszú hajam van,szeretem ha össze-vissza van,beleióg a szemembe,eltakarja az arcom.

-Ha zenét hallgatok akkor csak a Hells Bells,Back in Black jöhet szóba. (az ACDC től...)

-Nem szeretek bulizni,nem szeretem a nagy társaságot,ünnepeket.(kivéve a Karácsonyt)

-Egyes személyeket ok nélkül elitélek,mert nem szinpatikusak,valami nem tetszik bennük.

-Csillapithatatlanul nagy bosszúvágyam.haragom van.

-Egoista vagyok.

-Gyűlölöm a nyüzsgést a sok embert egy helyen

-Kimondhatatlanul agressziv vagyok

-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet kimutatni.

-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet okozni.

-Amikor örülök azt egy icipici pár másodpercig tartó mosolygás jelzi.

-Mindenki szerint brutális gonosz humorom van. (pl:A gyerekek az óra közepén vannak...Minden a legnagyobb rendben van...Egyszer csak a tanár elkezd fulladni,vért köpni köhögni...majdöszzeesik és a saját vérében fullad meg. Vagy. Megy eg öreg bácsi az uton kerékpárral...Egyszer csak elkezd habozni a szája,megbolondul,leesik a kerékpárról az árokba és vért kezd okádni és meghal!)

Nekem ez nagyon-nagyon vicces.Lehet hogy homorérzékem sincs?:/

-Nem fogadok szót,vagy nagyon nem szivesen ha parancsolnak nekem,Gyűlölön ha nekem akar valaki parancsolni.


-Mindennek az ellentéte vagyok,EGY NEGATIV SZEMÉLY!!!


2009. jún. 22. 13:26
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:
egy melankolikus srác vagy aki utálja kimutatni az érzéseit?vagy tévedek?amúgy meg nekem kifejezetten tetszik a humorod(magam sem hiszem el de tényleg tetszik O.o mikor olvastam majdnem kiestem a székemből XD)
2014. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!