Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolnak az emberek...

Mit gondolnak az emberek rólam ha ez vagyok én? (azt hogy gonosz vagyok? )

Figyelt kérdés

Amúgy fiú vagyok.


-A tél a kedvenc évszakom,sőt a többit gyűlölöm,főleg a nyarat.

-Szeretem ha esik az eső,szomorkás az idő,nagyon fúj a szél.

-Hosszú hajam van,szeretem ha össze-vissza van,beleióg a szemembe,eltakarja az arcom.

-Ha zenét hallgatok akkor csak a Hells Bells,Back in Black jöhet szóba. (az ACDC től...)

-Nem szeretek bulizni,nem szeretem a nagy társaságot,ünnepeket.(kivéve a Karácsonyt)

-Egyes személyeket ok nélkül elitélek,mert nem szinpatikusak,valami nem tetszik bennük.

-Csillapithatatlanul nagy bosszúvágyam.haragom van.

-Egoista vagyok.

-Gyűlölöm a nyüzsgést a sok embert egy helyen

-Kimondhatatlanul agressziv vagyok

-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet kimutatni.

-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet okozni.

-Amikor örülök azt egy icipici pár másodpercig tartó mosolygás jelzi.

-Mindenki szerint brutális gonosz humorom van. (pl:A gyerekek az óra közepén vannak...Minden a legnagyobb rendben van...Egyszer csak a tanár elkezd fulladni,vért köpni köhögni...majdöszzeesik és a saját vérében fullad meg. Vagy. Megy eg öreg bácsi az uton kerékpárral...Egyszer csak elkezd habozni a szája,megbolondul,leesik a kerékpárról az árokba és vért kezd okádni és meghal!)

Nekem ez nagyon-nagyon vicces.Lehet hogy homorérzékem sincs?:/

-Nem fogadok szót,vagy nagyon nem szivesen ha parancsolnak nekem,Gyűlölön ha nekem akar valaki parancsolni.


-Mindennek az ellentéte vagyok,EGY NEGATIV SZEMÉLY!!!


2009. jún. 22. 13:26
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
94%

nem az a lényeg meg tud e ölni egy állatot vagy sem... az a gáz ha valaki örömét leli a gyilkolásban... van hogy egy katona is rákényszerül a gyilkolásra (és ő nem is állatot öl...) a legtöbb ember még sem ítéli el... ezt csak 13:13-nak

visszatérve rád... valami fúrja az oldalam ... ha nem bírod a nyüzsgést ACDC koncert....? o.O

a 16/L

2009. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

JÓLVAN........A KONCERT KIVÉTEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem élvezem a gyilkolást,de meg tudnám tenni(olyanokkal akik már ártottak nekem)lelkismeretfurdalás nélkül és akkor a lassú kinhalált választanám nekik. (levágni életlen késsel a végtagokat,kikötözni egy fához és agyonra szurkálni,mindez előtt 6 nap éhezés,ÉS az egész"folyamat" alatt azt mondani nekik hogy milyen tehetetlenek,jó alaposan megszidni, lehöbdösni-vizelni,ürüléket nyomni a szájába és elmondani nekik h mit fogok csinálni vele... Vagy levágott végtagokkal elégetni.

2009. jún. 28. 12:11
 33/51 anonim ***** válasza:
94%
ez azért durva volt... szerintem egy kicsit túlzol.... nem lennél ilyen ha ez a kínhalál veled vagy hozzátartozóddal történne.... láttam olyat, és hidd el nem túl kellemes, egy ilyen látvány az ember életét tudja megváltoztatni. fogj vissza magadból. nem bántásképpen mondom, de ezen lehet változtatni, de úgy tűnik te ezt a negatív kisugárzást élvezed... egész pontosan azt, hogy ezzel meg tudod botránkoztatni a körülötted élőket.... abból gondolom, hogy szűkszavúságod ellenére eléggé szaftosan írod le az ilyen émelyítő dolgokat
2009. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
:/ ebből nem sokat értettem,de azért köszi.
2009. jún. 29. 13:23
 35/51 anonim ***** válasza:
92%
dehogy nem érted, csak nem akarod érteni... ez oylan mint a szelektív hallás...:D és igaza van.. sajnos :/ addig oké hogy ilyeneket gondolsz, elképzeled, röhögsz rajta egy jót..., de amikor már úgy gondolod h meg is tennéd.. az már beteges! vagy fiatalkorban egy kinőhető állapot csak az a gáz h sokan a fantáziájukat is kinövik:/
2009. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
2009. jún. 29. 21:18
 37/51 anonim ***** válasza:
95%
Azt gondolom, hogy nagyon érdekes, hogy ennyire ismered magad. Sok ember nem vallja be magának vagy nem ismeri fel, hogy milyen valójában. Szóval ez tök jó dolog! A másik meg az, hogy amíg másnak nem ártasz és te így jól érzed magad, addig olyan vagy, amilyen lenni akarsz. Nem nagyon látok olyan tulajdonságot a fentiek közül, amivel másnak fájdalmat okoznál, leszámítva az agressziót. Ha próbálod azt kordában tartani, akkor nem hiszem, hogy gondod lesz abból, amilyen vagy.
2009. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
69%
nincs veled semmi baj, én is így látom a dolgokat és szerintem nagyon jó a humorod, ne változtass rajta, nem kell hasonlítanod a többiekre, az is jó, ha páran ilyenek vagyunk
2009. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
83%
szerintem neked feltűnési viszketegséged van
2009. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Nos, alternatívák: 1. kinövöd, 2. egy aberrált sorozatgyilkost,pszichopatát ismerhettünk most meg, legalábbis egy olyan személyt, aki az lesz, vagy nagy esélye van rá, hogy az legyen. Most nagyon le leszek pontozva, de hát ez van, nem mindenki képes elfogadni mások véleményét. Én normálisnak gondoltalak mindaddig, amíg el nem olvastam a kis sajátos kivégzési rituálédat. Na az nagyon betett! Egy egészséges ember szerintem nem lenne képes élvezetből egy másik élőlényt kínozni, főleg nem ilyen kegyetlen módon. A leírt tulajdonságaiddal alapvetően nincsenek nagy problémák, na de hát amit később írtál... Ne haragudj!
2009. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!