Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolnak az emberek...

Mit gondolnak az emberek rólam ha ez vagyok én? (azt hogy gonosz vagyok? )

Figyelt kérdés

Amúgy fiú vagyok.


-A tél a kedvenc évszakom,sőt a többit gyűlölöm,főleg a nyarat.

-Szeretem ha esik az eső,szomorkás az idő,nagyon fúj a szél.

-Hosszú hajam van,szeretem ha össze-vissza van,beleióg a szemembe,eltakarja az arcom.

-Ha zenét hallgatok akkor csak a Hells Bells,Back in Black jöhet szóba. (az ACDC től...)

-Nem szeretek bulizni,nem szeretem a nagy társaságot,ünnepeket.(kivéve a Karácsonyt)

-Egyes személyeket ok nélkül elitélek,mert nem szinpatikusak,valami nem tetszik bennük.

-Csillapithatatlanul nagy bosszúvágyam.haragom van.

-Egoista vagyok.

-Gyűlölöm a nyüzsgést a sok embert egy helyen

-Kimondhatatlanul agressziv vagyok

-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet kimutatni.

-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet okozni.

-Amikor örülök azt egy icipici pár másodpercig tartó mosolygás jelzi.

-Mindenki szerint brutális gonosz humorom van. (pl:A gyerekek az óra közepén vannak...Minden a legnagyobb rendben van...Egyszer csak a tanár elkezd fulladni,vért köpni köhögni...majdöszzeesik és a saját vérében fullad meg. Vagy. Megy eg öreg bácsi az uton kerékpárral...Egyszer csak elkezd habozni a szája,megbolondul,leesik a kerékpárról az árokba és vért kezd okádni és meghal!)

Nekem ez nagyon-nagyon vicces.Lehet hogy homorérzékem sincs?:/

-Nem fogadok szót,vagy nagyon nem szivesen ha parancsolnak nekem,Gyűlölön ha nekem akar valaki parancsolni.


-Mindennek az ellentéte vagyok,EGY NEGATIV SZEMÉLY!!!


2009. jún. 22. 13:26
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondolom,hogy egy EMO utálo EMO vagy,aki rocker akar lenni de nem jön össze.
2009. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem depressziós kamasz vagy. Én is az vagyok, de már gyógyulok. Hasonló vonásokkal.


Csak szektás ne legyél, mert nekik is ezek a főbb ismérvei.

2009. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
97%

Egyáltalán nem....

Mindenkinek vannak furcsa tulajdonságai (én is szeretem pl. a szelet, a hófúvást, az esőt, az éjszakát..., stb, de ettől még nem tartom magam gonosznak.)

néha vannak fekete hangulataim, a rokonok pedig megbotránkoznak folyton, hogy lány létemre feketét viselek..

habár folyton mosolygok, elég távolságtartóan teszem, nem tudok örömet kimutatni a másik felé, s szeretem a magányt.

Az emberekben azonban megvan a lehetőség a jó kereséséhez, csak meg kell találni ezt az utat. egy ideig én is így voltam az önismeret terén.... lehet hogy a korom, lehet hogy a környezetem okozta, de egy-két éve ez a komorság alapvetően eltűnt. megtaláltam a nekem megfelelő tevékenységeket, ami illik a személyiségemhez...

Járom az erdőt, élvezem a csöndet, a magányt a természetet, s mikor megkérdezik mivel töltöm az időmet, másképp hangzik ez a verzió, mint az, hogy ülök a szobámban, s morcosan nézek magam elé....

találd meg azt az utat, ahol a tényleges valódat tudod adni, nem pedig azt, amit most érzel... N

2009. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
97%

Ne érezd úgy, hogy negatív személy vagy... ez már kihatással van a hangulatodra! a gonosz humor meg el fog múlni.... az ember sokat változik az idők folyamán...

Biztos vagyok benne, hogy az énednek van napos oldala is, csak még/most/éppen nem tudsz róla, vagy nem veszed figyelembe... (ismét N)

2009. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
81%

Én csak négy szóval jellemeznélek:

Nagyon gyerek vagy még!

2009. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
97%
Miért, az a nem gonosz aki nyálas "lávsztorikban" gondolkodik, és egész nap vihog? Akkor én is gonosz vagyok. Már van két gonosz itt. A sötét oldal.
2009. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
olyan hű de nagyon nem akarok megváltozni... és nem szoktam hóembereket épiteni.......!
2009. jún. 22. 16:15
 18/51 anonim ***** válasza:
96%
megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? mert más a helyzet ha 12 és ha 32....
2009. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem NAGYON DEPIS VAGY FORDULJ ORVOSHOZ!!!
2009. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
97%

néézd már rám is igaz a legtöbb pontod, dejóó PSZICHOPATA invázió.

Egyébként ne félj különbözni az emberektől, legalább nem válsz átlagossá.

Am meg ilyen fantáziával tényleg írhatnál egy könyvet az első olvasód meg van..:)

Amin a helyedben változtatnék az...:

"-Kimondhatatlanul agressziv vagyok

-Senkinek nem tudok örömet/szeretetet kimutatni"

De ez csak tanács nem parancs...nehogy szót kelljen fogadnod...

És ha te nem mutatod ki az érzéseid honnan tudod h nem okozol másoknak örömet...? lehet csak ők is titkolják a szeretetüket/örömüket úgy mint Te...:)

ÜDV 16/l

2009. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!