Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon fontos! Mit csináljak...

Nagyon fontos! Mit csináljak holnap ha ilyen szörnyű dolgok várnak rám? Help!

Figyelt kérdés

1. reggel úgy van h görkorival meek suliba és már fel is vaok írva a csapathoz, de NEM JÓ A GÖRKORIM ÉS NEM TUDUNK SZÓLNI A TANÁRNAK!!!!

2. Az Istentiszteleten az is baja a többieknek h velük 1 sorba ülök a templomban

3. Tesi, és ha páros feladat lesz nem lesz párom sztem, meg

azzal is problémáznak h nem hordok melltartót...

4. Törin a tanárnő...

5. Angolon is a tanárnő... ráadásul 2 angol van

5. Hittan... nem mentem misére és kérdezni fogják h voltunk-e...

És nem maradhatok itthon, mert már nincs szülő által igazolható nap, beteg meg nem vagyok!! Tudom, hogy a problémák elől nem elfutni kell hanem megoldani őket, de ezeket hogy oldjam meg? A szüleim se fognak segíteni biztosra!! Segítsetek!!


2012. ápr. 22. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit én csinálnék:

1. bemennék simán, ahogy általában, bocsánatot kérnék, és megmondanám, hogy tönkrement a kori, innentől kezdve pedig mindenki azt mond, amit akar, én nem tehetek róla.

2. Az istentiszteleten csak ülj le bárhova, és ne érdekeljen senki, nem más miatt mész oda.

3. Legvégsőbb esetben nem viszel tesicuccot, és nem tesizel.

4. Az én töritanárommal is gondjaim vannak, foglalkozz az anyaggal, ne a tanárral. Olvasd a könyvet, vagy nem tudom.

5. Ugyan ez.

6. Ha megmondod, hogy nem mentél misére leszid? Ezt végig kell hallgatni, ez van, még mindig úgy jársz a legjobban, ha hagyod, hogy végigmondja.

2012. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thorne ***** válasza:
86%

1. Ha tudnál szólni, akkor se értené. Szerintem a pocsék helyesírásod miatt romlott el a görkorcsolyád.

2. Tanulj tovább, és akkor majd te tarthatod a misét.

3. Lesz párod, majd kényszerítenek valakit. Én is problémáznék, ha az arcomba liffenne a mellkezdeményed. Főleg, ha olyan szép vagy, amilyen okos. Ha fiú vagy, akkor főleg, bár akkor jogosan nem hordasz melltartót.

4. Örülj, hogy nem angolon leszel.

5. Örülj, hogy nem törin leszel.

5.(szeretjük az ötöst, ezért is jön megint ő) Fejtsd ki a tanárnak, hogy Isten szeret téged a templomon kívül is. Ha ezt nem tekinti elegendő válasznak, akkor világíts rá, hogy őt nem szereti eléggé, és csak irigykedik.

2012. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sírok a ketteskén :DDDDD

Kérdező, nem érzed, hogy veled van a gond?

2012. ápr. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi de egész jól sült el a nap:DD
2012. ápr. 23. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 ez nagyon kész volt:DDD lementem amit írtál hogy szomorúbb napokon olvasgassamXDD
2012. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ti mit élveztek ezen?? Ez nem vicces dolog!
2012. ápr. 23. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen vicces volt a kommentje. és mivel te már leírtad, hogy végül jól sikerült a napod, gondoltam nem baj, ha ezt leírom.
2012. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!