Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jó ötlet megváltozni? (fontos,...

Jó ötlet megváltozni? (fontos, többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig beszédes közvetlen kedves lány voltam. De viszont nem tetszik , ezért meg szeretnék változni csendes akarok leni és titokzatos.Igazából van bennem egy lyan jellem is amit szeretnék.Mert szeretek egyedűl lenni és csendes lenni de akkor nem érzem magam boldognak de szeretem ezt a jellemet. Amikor meg beszédes vagyok boldognak érzem magam de nem szeretem.Mit tegyek?
2012. ápr. 12. 20:39
 1/5 anonim válasza:
Tedd azt ami boldoggá tesz viszont add önmagad !
2012. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de épp ez az..az is a baj , hogy a változásnak az a lényege hogy nem akarsz önmagad lenni , de viszont késöbb az uj éned lesz az önmagad..tehát akkor most melyik lesz az igazi éned?ezt sem értem.
2012. ápr. 12. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

azért a személyiségeden alapjában véve nem lehet csak úgy teljesen változtatni, kisebb dolgokban

mit jelent az, hogy nem érzed magad boldognak csendesen? mi a gond ilyenkor?

2012. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát amikor csendes vagyok akkor nem mosolygok meg ilyenek..csak elvagyok a gondolataimmal..de amikor e,mg ebszélek akkor meg ürességet érzek.
2012. ápr. 13. 12:10
 5/5 anonim válasza:

Lehet hogy alaptalan a kérdésem de: Te emós szeretnél lenni?

Egyébként, nagyon nehéz meg változtatni az embernek az egóját (saját magáról fenntartott én kép), de nem lehetetlen. Pl.: Egy évvel ezelőtt visszahúzódó, depresszív, nyuszi és magányos ember voltam. Nem voltak barátaim, barátnőm stb. stb. . Egy, a lelkemre kiható radikális változáson átestem, és mondhatni új ember lettem. Az ellentettje ami voltam. De meg hagytam egy szokásomat, ami néha kell... szeretek én is egyedül lenni.

A lényeg a lényeg, magadtól nem fogsz tudni meg változni, csak hosszú idő múlva. Ha elfogadod a véleményemet akkor elmondom, hogy: kell az embernek a magány, hogy feldolgozzon olyan dolgokat ami a lelki világára kihat nap mint nap. De, hogy állandóan depresszív módon viselkedjen az már inkább egy rossz állapot.

2012. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!