Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk szerintetek fontos hogy...

Fiúk szerintetek fontos hogy egy lány sminkelje magát?

Figyelt kérdés

#smink #fontos-e a smink
2012. ápr. 17. 22:01
1 2 3
 11/23 glaslo1 ***** válasza:

Bizonyos alkalmakra igen!!!

---viszont aki szép az smink nélkül is szép aki ronda

azt hiába "vakolják!

2012. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Igen, nagyon fontos. Fontos, hogy ne sminkelje magát.
2012. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem fontos!!!
2012. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

A smink szar .

Ha valaki anelkul szar, akkor meg nem talalta meg magat.

2012. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
a hapsid dugás közben ugysem azzal foglalkozik hogy milyen a sminked , csak szétfogja maszatolni.
2012. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az a fontos hogy a lány szép legyen.sminkkel vagy smink nélkül az mindegy.ilyen világot élünk.
2012. ápr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
amelyik lány- vagy nő csunya, repedsarku,vagy randa, az pakolhat magára akár 1 m2 vakolatot is, akkor is csunya marad.
2012. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,leegyszerűsítve,hogy jobban megértsd,senki sem szereti a zsákbamacskát,mindegyikünk rémálma,hogy összejön egy csajjal,akit később megpillant smink nélkül és úgy néz ki mint egy kutya.Azonfelül a természetes a legszebb,persze azon lehet segíteni egy,minimális sminkel,de nem többel, a sok már nem jó.

Szerintem jó ha egy csaj inimálisan sminkeli magát ettől a szemben vonzóbb,mert látom,hogy törődik önmagával,egy igénytelen,repedező szájú,kócos csaj nemigen vált ki vonzalmat,márpedig,ha a külső nem kelti fel az érdeklődést akkor a kutya sem lesz kíváncsi a belsőre,bár sokan így sem nagyon kíváncsiak rá,de az az ő bajuk.

2012. ápr. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 alf válasza:

Nem.

31f

2012. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Attól függ, én van ami tetszik, szeretem ha szolidan csinosan sminkelt a lány, de a 2 centi vakolt szétszolizott bőr nem vonz. Azért volt már olyan csaj akitől bizseregtem és volt sminkelve és volt aki természetesen volt őrjítő.


Lányok, szeretünk így is úgy is, ha pedig szeretünk, hát nem azért, ahogy sminkelitek magatok, a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat a bőrötökben, mi pedig titeket ;)


29F

2012. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!