Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Fontos! ( a...

Mi lehet ez? Fontos! ( a kérdés lent. )

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon hittem a szellemekben,de most egyáltalán nem tudom,hogy miben higyjek.Úgy kb két hete kezdődött.Általában csak halk hangokat hallok,suttogásokat amik egyfolytában valamit mondanak,de sose tudom micsoda.Tányércsörömpöléseket is hallottam,és úgy érzem,hogy valaki mindig figyel.Mikor lekapcsolom a lámpát akkor ilyen nagyon sötét foltok mozognak az egyik helyről a másikra.Amikor belépek a szobába oéyan fura érzésem van,és egyből nem jól érzem magam,levert leszek és szomorú.Nem hiszem,hogy megboldondultam,mert amikor máshol alszok akkor semmi se történik,nyugodtam alszok.Mi lehet ez..?

2012. ápr. 16. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

El vagy fáradva, lehet, és ilyenkor az agy produkál fura dolgokat.

Stresszes vagy talán, és ezért lehet.

Ha nem, akkor nem tudom!

Nem tudom, vannak-e szellemek, de én inkább kimerültségre tippelek.

2012. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szomszédba pofáznak meg dobálják egymásnak a tányérokat te meg azt hiszed szellemek vannak és beparáéztál és már halucinálsz is érdekes én nem hiszek az ilyen baromságokban nem is találkozok velük addig ammég nem üt meg egy szellem nem hiszek bennük
2012. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Más is látja ezeket? Ha nem, akkor menj orvoshoz.
2012. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy szellem van a házban. Amiket leírtál, azok szerintem tökéletesen arra utalnak. Velem is történt hasonló, bár hál'Istennek nálunk csak levertség jelent meg: észrevettük otthon, hogy bármilyen jókedvűek is vagyunk, amint belépünk a küszöbön, mindannyian stresszesek, idegesek leszünk. Édesanyám megtisztította a házat, és érdekes, utána minden rendbe jött.


Semmiképpen ne kezd el rettegni, mert az csak erősíti a lényt, ha negatív szándékai vannak, szeretik, ha meg tudnak ijeszteni minket. Érdemes lenne szerintem neked is megtisztítani a házat. :)

2012. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 17. 19:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult párszor, miután lekapcsoltam a lámpát egy idő múlva fekete alakokat láttam suhanni a szobában. Sőt volt olyan is, hogy azt hittem valaki bejött éjjel és keresztül ment a szobámon, mert egy emberi alakot láttam elmenni az ágyam mellett az ablakig. Azóta se tudom, hogy mi volt az, hallucinálhattam-e, vagy a stressz miatt. Volt, hogy tisztán hallottam egy női hangot, azt mondta, hogy "szia", máskor meg pár szót is hallottam, de azokat pár perc múlva elfelejtettem. Én inkább a stresszre tippelek.
2012. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szellemek igen is léteznek! Igen, lehet erre-arra fogni, és lehet, hogy a stressz elsősorban, viszont sose zárd ki a szellemek létezését! Tapasztalatból beszélek!
2012. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
te egyértelmüen beteg vagfy és hüye
2012. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 erik142 válasza:
Lehet szellem,szél vagy egyszerüen fáradtság,stressz.Ajánlom vigyél be kutyát,macskát valamelyiket és ha furán viselkedik(pl:nézi,ugat,vicsorog,hátracsapja a fülét)akkor szellem lehet.
2012. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jó tudni hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával én is szoktam hasonló dolgokat észlelni de csak akkor ha egyedül vagyok vagy ha van is még egy ismerős a szobába és alszik akkor is szoktam ezt érezni de általába csak akkor ha a rejtélyes igaszságot nézem :S
2012. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!