Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Fontos! ( a...

Mi lehet ez? Fontos! ( a kérdés lent. )

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon hittem a szellemekben,de most egyáltalán nem tudom,hogy miben higyjek.Úgy kb két hete kezdődött.Általában csak halk hangokat hallok,suttogásokat amik egyfolytában valamit mondanak,de sose tudom micsoda.Tányércsörömpöléseket is hallottam,és úgy érzem,hogy valaki mindig figyel.Mikor lekapcsolom a lámpát akkor ilyen nagyon sötét foltok mozognak az egyik helyről a másikra.Amikor belépek a szobába oéyan fura érzésem van,és egyből nem jól érzem magam,levert leszek és szomorú.Nem hiszem,hogy megboldondultam,mert amikor máshol alszok akkor semmi se történik,nyugodtam alszok.Mi lehet ez..?

2012. ápr. 16. 16:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kezdeném azzal,hogy szellemek nincsenek,de vannak démonok. A démonok általában mindenhol ott vannak. Na most ha tényleg azt mondod,hogy nálad furcsaságok történnek akkor elsősorban járj utána,hogy mi okozza ottlétüket. Jártál e utobbi időben jósoknál,volt valakivel összezördűlésed,meghalt esetleg valaki a közelmultban a családból,tehát ezeket vedd sorjába szépen és keresd meg a választ rá. Ha úgy találod,hogy igen lehet köze valaminek ezekhez a jelenésekhez akkor én azt ajánlom,hogy keress meg egy szakembert(pl papot) és tisztittasd ki a lakásodat,majd ő megmondja mi a teendőd. Figyeljed a hőmérsékletet a lakásban,ha hirtelen változó általában hidegfelé akkor biztos van entitás. Aki ajánlotta a macskát vagy kutyát az jól mondja,vigyél be magadhoz mert jelez,na meg külömbözö idegen illatok is keringenek általában a lakásban ha van valami idegen. Ha ezeket nem veszed észre akkor veled van a baj és menj el otthonrol és pihenj egy jó nagyot. :) sok sikert.
2012. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!